Lady Ann

Ár:   720 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hellodorie, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

audreycoca

2015. május 2.

Szép fekete színe van, könnyű használni. Kb. 1-2 perc míg teljesen megszárad és utána már nehéz elmaszatolni. Jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

hellodorie

2014. január 15.

Már a másodikat fogyasztom, egyszerűen imádom. Gyönyörű mélyfekete szín, jó kialakítású filc, könnyen lehet vele szépeket alkotni.
Kedvező 690 Ft-os áron vettem, és árban és minőségben is leköröz egy-két drogériás szemhéjtust.
Szárazon nem egyszerű elkenni, intenzív dörzsölés hatására is egész jól tartja magát, inkább kopik, mint maszatolódik.
Vízállónak van feltüntetve, de a legapróbb nedvességtől is elkenődik, ez az egyetlen negatívuma. Azonban nem vonok le csillagot, mivel a megvásárlásakor még nem tudtam erről az ígért tulajdonságról, és még ha tudnék is, túlzottan szeretem én ahhoz.
Egyszóval, mindenkinek ajánlom, kivéve annak, a jó vízállóságú tust keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Egyszóval, mindenkinek ajánlom, kivéve annak, a jó vízállóságú tust keres. :)