Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Kategória:   Dezodorok

Hatékonyan véd az izzadás ellen, bőrgyógyászatilag tesztelt, bőrbarát PH értékű.

Jeanette88

2017. november 16.

Nem dobtam ki, hátha épp kifogyok a másikból és hozzá kell nyúlnom.... de nagyon nem jön be. Már értem miért volt 350 forint.

Ragad a bőrömön, cuppog a hónaljam tőle. :( :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Ragad a bőrömön, cuppog a hónaljam tőle. :( :(

SSSAAA

2017. július 30.

Ritka rossz. Alig lehetett kenni, lemosni meg egyenesen képtelenség, több bőrradírt vetettem be, hogy együttes hatással nagy nehezen eltávolítsák. Nem hagyta lélegezi a bőröm. Kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil