Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kranich89, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Dezodorok

Egész nap maximális védelmet nyújt az izzadással szemben, áttetsző formulájának köszönhetően pedig semmilyen nyomot nem hagy.

bettina28

2016. december 15.

Én ezt utcára nem fújnám magamra. Itthonra elfújkálom néha magamra néha légfrissítőnek de nem akar elfogyni.. Sajnálok kidobni bármit is hacsak nem romlott.. úgyhogy kiszenvedem még azt a picit ami van benne de soha többet!!! Az illata sem jó és szerintem izzadásgátló hatása egyáltalán nincs csak elfedi a szagot maximum :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

eperturmix

2016. október 15.

Nem tartós.Az illata nekem érdekes (volt!),de ha megizzad az ember és keveredik a két szag..borzalmas.És a kupakja is idétlen,erősen kell nyomni,a fújóka beszokott ragadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

beautifullife

2013. március 15.

Aránylag jónak mondanám,az illatát megszerették páran a környezetemben.. Egy fújás nem tart ki nap végéig,ami nem is baj,viszont nagyon csúnyák az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

cunuuu

2012. október 25.

Illata jó, de igazándiból semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Illata jó, de igazándiból semmit sem ér.

addiction

2012. október 8.

Az illata elég fura, erős. Az izzadság ellen kb. semmit nem használ. Egyszer jó volt, de többet nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Blame

2012. július 28.

Nekem nagy csalódás volt. Semmit se használt. Az illata valóban jó, de sajnos érződött mellette az izzadság szag is kicsit... és ugyanúgy izzadtam tőle mintha nem is lenne rajtam semmi. :/ Talán majd télen újrapróbálkozom vele mert kidobni nem szeretném. Viszont nyáron számomra teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

htimi95

2012. június 14.

Egyszer volt ilyenem, nagyon szerettem és akkor ilyen 350 Ft-ért vettem, csak azóta már nem láttam sehol sem! A hatása nagyon jó volt, és az illata is. Ami egy kicsit fura volt, hogy amikor egy kicsit izzadtam nem az izzadságot hanem ennek így újra előjött az illlata. nagyon jó volt. Megint vettem egyet a tescoban csak 420 Ft volt! Kiváló ilyen időben, jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Yndre

2012. június 8.

Kicsit jobb, mint a Nivea dezodorok, de ez sem annyira nagy szám. Az izzadásgátló hatása elmegy, de a szagok ellen nem sokat tesz. Viszont könnyen beszívódik és nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

vakond32

2012. május 20.

Számomra teljesen megfelelő, csak azt sajnálom, hogy aluminium van benne, így sajnos nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.