Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Melegítő hatású gél a kar, has, comb és fenék területein jelentkező cellulit okozta esztétikai problémák megelőzésére, hatékony kezelésére. Hőfejlesztő hatása révén helyi vérbőséget okozva serkenti a mikrokeringést, elősegítve a lerakódott zsír, a pangó folyadék és a salakanyagok kiürítését. Megelőzi az újabb folyadék és zsírlerakódások képződését, javítja a cellulit okozta bőrproblémákat, zsírégető hatású.

Illat- és színezőanyagot nem tartalmaz, parabén- és TEA-mentes. Professzionális használatra ajánlott.

butizs

2017. július 31.

Kb. 2 hónap alatt látványosan csökkentette a narancsbőrt, amit sporttal soha nem sikerült, persze nem tűnt el teljesen, de határozottan szebb a bőr, annak ellenére, hogy nem igazán diétáztam. Edzés alatt használatát nem ajánlom, mert nagyon erős, az ajánlott 20 percet is kínok között lehet kibírni, én edzés után (heti 3x 40 perc futás) kentem fel vékony rétegben, aztán fóliázás, 20 perc után zuhanyzás jéghideg! vízben. Érzékeny bőrre semmiképp sem javasolnám, mert tényleg nagyon éget, nekem olyan a bőröm tőle mintha leégett volna a napon, de egy két órán belül elmúlik a pirosság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carnitine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak