Lady Stella

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Édesmandula olajjal és koffeinnel

A masszázsolaj koffein növényi kivonata stimulálja az idegrendszert, emellett hatékony energiaszint fokozó, anyagcsere gyorsító hatóanyag. Az édesmandula olaj hidratálja, feltölti, tonizálja a bőrt. Minden bőrtípushoz alkalmazható, különösen ajánlott  a száraz, érett, öregedő bőrre, aktívan ránctalanít.

Kiszerelés: 250 ml

Sztellaaaaa

2017. augusztus 3.

Az új változatát rendeltem meg a Stella hivatalos weboldaláról 2018Ft-ért.
Nagyon jól hidratál, kellemes az illata, nincs benne semmi felesleges mesterséges illatanyag, nagyon tetszik!
Ajánlom mindenkinek, aki száraz bőrrel küzd, illetve szeretné valami kis "finomsággal" jutalmazni magát egy fárasztó nap/hét után, ugyanis ilyen csokis sütemény illata van.
Remélem még nagyon sokáig a piacon lesz mert innentől fogva csak ezt fogom venni :D.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Az új változatát rendeltem meg a Stella hivatalos weboldaláról 2018Ft-ért.

diana94

2016. január 19.

Imádom az illatát,tulajdonképpen amiatt vettem meg, olyan mint egy csokis süti vagy muffin. Isteni kényeztetés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

hbrigi25

2015. december 14.

Nagyon tetszett az illata ezért hazajött velem. Nagyon jól ápol, finom puha bőrt eredményez. Valóban energizál. Párommal közösen használjuk egymás kényeztetésére. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Ginabebi

2014. október 29.

Imádni való illata van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Imádni való illata van!!!

solyacska

2013. november 4.

Erus15! Próbáld ki! Én IMÁDOM!! Az illata valami mennyei! De aki fogyózik annak nem ajánlom mert használat után elkap a vágy hogy felfaljak egy nagy csokitortát :D És az ára is elfogadható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate