Lady Stella

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gnesi, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatékonyan alkalmazhatjuk karcsúsító alakformáló kezelésekhez a testünk problémás területeit (kar, láb, has, comb és fenék). Tengeri algakivonatot és a paprika-, citrom- és fahéjolaj hőfejlesztő hatású koncentrátumait tartalmazza, kiegészítve a guarana kivonat anyagcsere fokozó és zsírégető komponenseivel. Gyorsítják a zsírégetést és akadályozzák a zsírpárnák újbóli kialakulását, így hatékony alkalmazhatjuk a cellulitkezelő gélt a szépséghibák ellen.

Tunderviragos

2015. július 13.

Nagyon sokáig használtam évekig, de aztán meguntam és váltottam, de lehet később visszatérek rá :-)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

pinkynadi

2015. május 15.

A régi kiadás volt meg. Edzés előtt masszíroztam át vele a problémás részeket és befóliáztam.Megvártam amíg elkezd égetni és amikor az is alább hagyott picit(hogy tudjak rendesen mozogni) akkor kezdtem az edzést, úgy, hogy magamon hagytam. Feszesítette a bőrömet, és látványosan megdobta az edzés eredményét, arról nem is beszélve, hogy kb legyilkolta a narancsbőrömet. Nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

ritariot

2014. április 8.

Én nem tapasztaltam semmi változást...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Én nem tapasztaltam semmi változást...

Akane

2014. március 1.

Futás előtt szoktam felkenni, ráveszem a thermo nadrágom és úgy megyek el eddzeni, de még langyos sem lesz tőle a bőröm. Részemről totális pénzkidobás volt. Az új összetételűt vettem meg, lehet ez volt a baj, mert ami régen volt az égetett rendesen, de ez nem működik, nem érzek semmit, pedig érzékeny a bőröm. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

katka88

2014. február 19.

Használtam régebben,biciklizés vagy torna előtt!Elég erőteljes a vérbőségfokozó hatás!Hatékony volt!Bármikor újravenném!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.