Lady Stella

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Montelino, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Cellulitiszkezelő, folyadékelvezető, feszesítő, rugalmasító, tonifikáló, alakformáló kezeléshez. Kitűnően alkalmazható gyulladt, érzékeny és hajszálér-tágulatos, viszeres, vagy arra hajlamos bőrtípusoknál is. A hydrogél gyorsan felszívódik, így hatékonyan alkalmazható professzionális testkezeléseknél: masszázs, tekercselés, infraszauna, ultrahangos kezelés, hidegvasalós alakformáló eljárásoknál, vagy a kezelések befejező műveleteként.

PHajnal

2016. november 7.

Ez sem rossz, de tapasztalatom szerint a HOT gélje hatékonyabb, legalábbis számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Viatzio

2016. június 10.

Nekem pumpás kiszerelésben van meg, kb 3 hete használom azt hiszem, de lehet hogy 4, minden este. Szerintem használ, a kis narancsbőrömön egyik nap úgy tűnik, hogy segített, aztán másik nap mégse, nem tudom, de centi ment le, ez biztos, pedig súlyra ugyanannyi vagyok. A narancsbőrrel szerintem úgy küzdene meg, ha a chilissel együtt használnám, olyan alapon mint a hideg-meleg zuhany, de még nem jutottam oda, hogy a gélt megtaláljam, csak olajat láttam. Illetve hazudok, mert láttam gélt is, csak éppen egyre drágább, a kiszerelés meg egyre kisebb... :D Próbálom majd okosan neten megrendelni, nem indokolatlanul drágán, mert korábban használtam azt is rendszeresen edzéshez, és csudi jó, szerintem ezzel az ice géllel együtt nagyon eredményes lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

hnori

2013. május 13.

Nekem inkább a párja, a hot gél jött be tekercseléssel, valóban feszesít, de én öszintén szólva nagyon fáztam tőle, ha haskörnyékre kentem, alig vártam, hogy elmúljon a didergés...:-) Pedig elég sokáig tart a hűsítő hatás! Gél állaga miatt viszont nekem kissé ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Picieri

2012. július 5.

Nagyon jó hatása van, hűsít, ez nyáron kifejezetten jól is esik. Sztem ennyi pénzért sokkal jobban jobban megéri ezt megvenni, mint a többi drogériásat. Ennek van eredménye is. Sajnos nem alkalmaztam rendszeresen, mert kimaradtak időszakok, de segített feszesíteni a bőröm. Én is otthon használom, mert a masszőröm tanácsolta, hogy vegyem meg és otthon is nyugodtan használatom a lényeg, hogy jól legyen bemasszírozva a bőrbe és ha tehetem akkor utána takaró alá fekszem, így jobb lesz a hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Nano

2012. június 6.

Nekem is ez van meg, főleg anyukám miatt aki nem használhatja a hot gélt, mivel visszeres a lába. Igazából csak a melegebb időben tudom használni mert annyira elkezdek tőle fázni még utána is. Amúgy szerintem nagyon jó kis termék már rögtön érzi utána az ember, hogy puhább és feszesebb sajnos kúra szerűen még nem volt alkalmam használni, de tuti, hogy úgy aztán rendesen hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

kala20

2012. április 1.

Ez egy nagyon jó gél, Páromnak minden nap felkenem és azt vettük észre, hogy ez is fogyaszt, mint a párja a hot gél. Én azt használom, szépen is rendben tarja a hasamat egyre feszesebb. Naponta 2 alkalommal kenem fel, reggel és este. Néha fóliázok is, de csak hétvégeken. Mindenkinek ajánlom. Páromnak 1 hét alatt (5 használat) 4 cm ment le a pocakjából! :) Nekem szintén szépen csökken. Nem vagyok egy hízós alkat (52 kg vagyok szóval nem sok) De a pocim meg mindig meg akar nőni :)) Szóval ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Montelino

2012. január 12.

Nincs cellulitiszes bőröm, csak feszesítés miatt vettem, erre jó. 1400Ft volt tavaly az 500ml. Azt írták rá, h. kizárólag professzionális felhasználásra, de gondoltam megbírkozóm vele. Könnyen eloszlatható gél, hűsítő érzés mikor felkeni az ember, teljesen beszívódik. Azért választottam ezt és nem a Hot Gelt, mert ezt visszeres bőrre is lehet alkalmazni (amire szerintem hajlamom van) azzal ellentétben. Én a használati utasítással ellentétben egész éjszaka a bőrömön hagytam és csak reggel mostam le, semmilyen irritációt nem okozott. Hetente 1-2x kentem fel, láttam pozitív hatását, a legtöbb drogériás testápolónál csak ígéret (ezért nem veszek már évek óta feszesítő testápolót), ennél eredmény is van. Szerintem fogok még ilyet venni ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.