Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mediterrán olivaolaj tartalma a bőr hidratáltságát és feszességét javítja, erősebb alaki deformációk esetén hatékonyan formázhatjuk vele testünk problémás területeit (kar, láb, has, comb és fenék). A hidrogél gyorsan felszívódik, így hatékonyan alkalmazható professzionális testkezeléseknél: masszázs, tekercselés, infraszauna, ultrahangos kezelés, melegvasalós alakformáló eljárásokhoz, a gyors, intenzív eredmény eléréséhez.
A kúraszerű használata esetén a hatás centiméterekben mérhető.
A forradalmian új termék, mely a tengeri algakivonat biológiailag aktív hatóanyagait és a paprika-, citrom és fahéjolaj hőfejlesztő hatású koncentrátumait tartalmazza, kiegészítve  a természetes eredetű koffein és karnitin anyagcserefokozó és zsírégető komponenseivel.
Az összetvők hőhatása révén gyorsítják a lelassult anyagcserefolyamatokat a bőrben és segítenek kiüríteni a lerakódott folyadékot és salakanyagot, szabályozzák a bőr funkcióit, így hatékony kezelést biztosítanak a cellulit okozta szépséghibák ellen. Nem használható hajszáleres bőrfelületen! Tartósítószert, illatot, színezőanyagot nem tartalmaz.

Kiszerelés: 500 ml

PHajnal

2016. november 7.

Fantasztikus krém, mind a narancsbőrre, de a sziluett egységesítésére is. Eléggé csíp, így óvatosan kell bánni vele, de nagyon hatásos!!! Én heti 1-2 alkalommal használtam, a combom nagyon durván narancsbőrös volt, és sokat jevult, volt hogy csak bekentem, ha volt időm, akkor fóliáztam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

DawnMelody

2016. október 11.

Használtam már hasonló fajta thermo gélt, de erről is sok pozitívat olvastam (többek között olcsóbb is, mint a legtöbb fajta, meg hát kevesebb felesleges dolog van benne). Már jó ideje nem használtam, eléggé hajlamos vagyok narancsbőrre helyes táplálkozás-edzés ide vagy oda...Két nap alatt eltűntette a narancsbőrt. o_O Persze ez biztos visszajönne egy idő után, ha abbahagynám a használatát, de azért nem semmi. Ja és mellesleg - isteni illata van...
U.i.: Nem vagyok nagy híve a tekercselésnek, de nekem semmi melegítő hatása nem érződött tekercselés nélkül.

UPDATE: Június 27-én írtam az előző véleményemet, utána is folyamatosan használtam. Furcsa módon, elég rövid idő alatt, mintha hozzászokott volna a bőröm, és már nem művelt semmit vele. Narancsbőr-fronton is visszaromlott a helyzet, pedig ugyanúgy edzettem és ettem közben, mint előtte. Nem értem, mitől lehet ez, de sajnos az eddigi öt csillagból kettőt levonok érte. Kár, mert tetszett, hogy természetesebbek az összetevői, mint pl. az Eveline géljeinek, meg nincs úgy teletömve színezékkel stb. De így nem venném újra sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Dorine

2016. január 24.

Ááááá, kegyetlen jó!!! A combomra használom, kefével végigmasszírozom, utána jöhet a köpölyözés paprikaolajjal és végül ezt rákenem. Brutálisan éget, de fantasztikus a hatása, úgyhogy megéri, ráadásul az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

bamy

2015. július 23.

Maga a gél bevált nekem, tetszik az illata, a kissé vizes állaga, de vigyázat csíp! :D Teszteltem többféle képen, a hatása jó. A fóliázásban nem hiszek, viszont izzasztó öv alá még használható szerintem. Egyszer betekertem magam éjszakára..soha többet! :D Edzés előtt szoktam használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

vaczkor

2015. június 25.

Én körméretet csökkentek vele (narancsbőröm nincs) (lehet, hogy miatta nincs...). Tavaszonként tartok vele 1 flakonnyi kúrát: edzés (heti 3-4) előtt bekenem a combom + csípőm + hasam, körbetekerem fóliával, rá az edzőruci. Fél óra a kardió gépen, közben kicsavar a combomból egy tengernyi vizet. Éget mint a fene, de pár használat után tényleg centikben mérhető a változás. Gyanítom, hogy nem a zsír ég, hanem inkább vízteleníti a kötőszövetet, de el tudom képzelni, hogy mivel így fokozza a vér- és nyirokkeringést, eltüntetheti a narancsbőrt is. Eddig 2x vettem újra, most veszem a harmadikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 25.

Rebeka99

2015. május 10.

Sajnos allergiás vagyok valamilyen összetevőjére, így landolt a kukában, csak párszor próbáltam, de akkor működött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

wijen

2014. október 28.

Imádom ezt a cuccot! :) Én fodrászkellékesben vettem kb 1200 forintért. Jól bemasszírozom, betekerem magam fóliába és tornázom. Éget mint az istennyila :D fürdésnél pedig még a langyos víz is melegnek tűnik :D De megéri mivel másfél! hét alatt már látszik az eredmény! Persze az étkezésre is jobban odafigyelek. Ezzel a hármas kombóval (torna, étkezés, hot gél) viszont szerintem feleannyi időbe telik a fogyás, feszesítés stb! Ráadásul sokáig elég! Újra vevős! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

muffinmonsuta

2014. március 10.

Ma jött meg a krémem^^ nagyon izgatott vagyok.:D Anyu már kipróbálta és azt mondta,hogy nagyon csípett neki és megvan vele elégedve,mert annak idején,amikor kozmetikus csinált neki ilyet 10 ezrekért az nem ért neki semmit.:D Én is alig várom,hogy láthassam az eredményt és hogy használhassam^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 10.

kozmano

2013. július 17.

Nagyon jó kis krém ez, az ice krémmel együtt használom felváltva, kúraszerűen már évek óta. A terhesség által megnyúlt, petyhüdt bőrt szépen visszahúzza. Ha van időm edzeni, akkor a hot gélt edzés előtt kenem fel, az ice gélt meg szaunázás után. Nagyon-nagyon látványos a változás. Ha nincs időm (ami gyakrabban előfordul két kisgyerek mellett:) akkor fürdés után csak simán, jó alaposan bemasszírozom. Ilyen ár-érték arány mellett csakis 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Gwen

2013. április 6.

Ez aztán a nem semmi krém! :) Úgy éget, hogy szinte lángol a bőröm. De legalább érzem, hogy na ez tuti használ valamit. Egyszer véletlen -már megszáradt ugyan az ujjaimon a krém- a szemem megdörzsöltem vele-hát alig éltem túl az elkövetkező néhány percet, úgy ömlött a könnyem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carnitine, Triethanolamine
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.