Lady Stella

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saccyy, az összetevőket feltöltötte: Xanacska, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolás

Xanacska

2014. február 6.

2013. december 29. óta használom.
Az állaga - ahogy a neve is mutatja - gél, kellemesen hűsítő, könnyű bemasszírozni, nem ragad. Este használtam, reggelre puha bőr "fogadott". :)
Az eredményekről 2-3 hét múlva írok. :) addigra biztos lesz (vagy nem) hatása.
Reggel és este is használom egy 5perces masszírozás kíséretében.

'14. február 6.
Hááát, nem az igazi. Finommá teszi a bőrt, puha lesz tőle. De a feszesítő hatása nem a legjobb (kifejezetten ezért vettem). Haloványan érződik csak.
Így nekem csak két csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

2013. december 29. óta használom.
Az eredményekről 2-3 hét múlva írok. :) addigra biztos lesz (vagy nem) hatása.
Reggel és este is használom egy 5perces masszírozás kíséretében.

'14. február 6.
Így nekem csak két csillagot ér.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.