Lafe's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. március 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Levendulás stift

Hatékony, természetes védelem izzadás ellen. Élvezze a levendula olaj nyugtató hatását! Csökkenti a stresszt és természetes védelmet nyújt az izzadás ellen.

• propilén glikol és parabén mentes
  • antibakteriális hatása van a stabilizált oxigénnek köszönhetően
  • bio kender olajat, aloe verát és illóolajakat tartalmaz
  • alumínium és alumínium klórhidrát mentes

pecsievi

2014. december 20.

Nekem ez a levendulás van. Hatástalan. Hosszú évek óta natúr dezodorokat használok, de ez volt a legrosszabb és az egyik legdrágább eddig, amivel találkoztam. Ragacsos marad a bőrön és büdösebb leszek, mintha semmit sem használnék, hihetetlen. A csomagolása szép, az illata egyébként kellemes, amíg a bőrre nem került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

tenyitomi

2013. július 4.

Nem ezt a változatot használom/tam/,hanem a púder/powder/,de úgy látom hogy az 5 változatban nincs nagy eltérés,csak az utolsó 1-2 összetevő.Én 2100pénzért sokkal többet vártam volna tőle,az állaga átlátszó géles,de nagyon kemény,nehezen felvihető,ha sikerült egy enyhén ragacsos réteg marad órákig,az illata enyhe,nincs vele baj,a póló anyagába is hagy egy kemény réteget kicsit fehéríti is,de ami a legrosszabb hogy mellette/halkan mondom/büdi leszek,pedig már 2 éve alumentes vagyok,de ezzel sikerült ,nekem ez egy kidobott pénz volt,hiába vagyok natúrfan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Szonya

2013. július 4.

Én az aktív változatot használtam, 2000 felett volt az ára. Botrányos. Ragad a bőrön, nem bír megszáradni, nem szerettem az illatát sem. És nem volt hatékony sem. A golyós változatában meg ott az alumíniumsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Én hol használom ezt a készítményt, hol nem. Úgy mindennapi használatra nekem kicsit ragad, viszont nagyon kellemes, hintőpor, tisztaságillata van. Áttetsző, kicsit géles állag, elég hosszan tart a hatása, de azért nem 24 órás. Azt viszont nem értem a leírásban, hogy csökkenti a stresszt?? Inkább a stressz kiváltotta izzadást, nem??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

További info az összetevőről a KM-blogon >>