Lakmé

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

100%-ban természetes növényi olajat tartalmaz,biológiailag lebontható, adalékanyagoktól mentes. Megújítja, megerősíti a károsodott hajvégeket, védőkorlátot képez, ami megakadályozza a hajvégek töredezését. Fényes, lágy tapintású haj. Száraz hajon oszlasson el néhány cseppet, ne öblítse ki.

Paraben, PEG és ásványi olaj mentes.

Ayra

2019. szeptember 7.

Szuper, jó kezelhetős~get biztosít az amúgy göndör, de egyenesített hajamon. A masik nagy kedvenc ettől a márkától a Sun Care Serum, nyáron vizes és száraz hajra is használom, ugyanekkora kiszerelés, árban is kb ugyanitt, csak külön azt nem találtam fent, de nincs időm feltenni. Fodrász ajánlotta, nagyon elégedett vagyok velük!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

eriel

2019. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált, szuper illata van és a nagyon száraz göndör hajam imádja! Vetekszik sok alfaparf termékkel, nagyon hatékony, már évek óta ezta terméket és termékcsaládot használom (sampont, treatment-et és ezt a hajolajat).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Arcsy

2018. november 10.

Nagyon jó hajápoló,az illata zseniàlis!
Hosszú tàvú tapasztalat később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Nagyon jó hajápoló,az illata zseniàlis!
Hosszú tàvú tapasztalat később.

zoknimajmocska

2017. július 23.

Fodrászom ajánlotta szőkítés után. Minden hajmosás után kb. egy fél pumpát nyomok a kezemre és eloszlatom a még vizes kb. kulcscsontig érő hajamon, főképp a szőkített részekre (ő mondta hogy erre a hajhosszra ennyi való). Puha lesz a hajam, szinte egész nap simogatnám :D Nem nehezíti el és isteni illata van! Drága, de szerintem egy flakon évekig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

BTimi88

2016. december 12.

Nem a legolcsóbb termék, de maximálisan megéri. Macadamiat használtam eddig, de semmit nem ért és még drágább is. Ebben az időben a hajam nagyon rossz állapotban van, száraz és nagyon szét áll, töredezett. A pára is nagyon rossz hatással van rá. Reggelente bekenem vele és szép fényes egész nap, anelkül, hogy elnehezítené.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

kessi91

2015. május 7.

A fodrászom mindig ezt kente szárítás után a hajamra, és már akkor beleszerettem az illatába, meg a csodába, amit a hajammal tesz. Én 4000 Ft körül veszem tőle, hónapokig elég, pedig nem spórolok vele, eszméletlen illata van, és nagyon jót tesz a hajamnak. Meg persze ébredés után megúszom a hajvasalást is, kicsit eloszlatok a hajamon és máris indulásra készen állok!:) Sokadszorra veszem újra, ajánlom nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

mazsola

2013. április 12.

Tudom, hogy szilikonos, de egyszerűen semmitől sem áll a hajam úgy, mint ettől az olajtól. 1 évig nyomtam ezt a "szilikonmentes" őrületet, de egyszerűen nem bírom már elviselni, hogy állandóan úgy néz ki a hajam, mint egy szénaboglya. Továbbra is megnézem, hogy mit veszek meg, és igyekszem a samponnál és balzsamnál elkerülni a szilikonos dolgokat, de a finish-hez egyszerűen KELL nekem ez az olaj. Törölközőszáraz hajra teszem és csak egy pumpálásnyit, és csak a hajvégekre és szó szerint rögtön emberi fejformám lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol