Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bors, jázmin, bergamott, jázmin, gyöngyvirág, ámbra, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Burya

2020. július 19.

Ez kérem már-már hozza a Dior Diorissimo gyöngyvirágosságát! Elsőre nagyon tetszik, friss, roppanós, tiszta gyöngyvirág illat pici citrussal, csak a leszáradásával nem tudtam megbarátkozni, ahol előjön a jázmin, szantál és még valamilyen édesebb illatú virág, amit nem tudok beazonosítani. Mindenesetre az illat átfordul egyfajta krémes, fehérvirágos tisztaságillatba, ami még mindig szép, de én a színtiszta gyöngyvirágos részét szeretném csak, a krémes illatokat magamon nem kedvelem annyira. Illatminta vagy fújós persze nem volt belőle sehol, úgyhogy megvettem vakon üvegesen... :( Hát így jártam. Szép, szép, de inkább keresek neki méltóbb társat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.