Lalique

Ár:   11 070 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml tester   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Ár:   11 070 Ft
Kiszerelés:   100 ml tester

Illatösszetevők: bergamot, rózsa, ibolya, frézia, mimóza, szegfű, vanilia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

madaka

2016. május 20.

Most kaptam kézhez ezt a csoda finom illatot! Hát mit mondjak, nagyon-nagyon jó, én a szegfűt érzem benne a legjobban eddig, de isteni. Tiszta tavaszillat! Amikor belefúrod az orrod egy virágcsokorba. Kissé érezni a vaníliát, szépen simulóan. Nem az a harsány -hé itt vagyok!- illat. Finoman jelen van Felvidít, mintha egy mezőn lennék, a szél belekap a hajamba, és szedem az illatos virágokat. Felszabadító érzés! Természetesen csillagos ötös! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de szeretném ha örökké tartana!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 20.