Lalique

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kmj1012, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Ár:   €200
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: ibolya, gardénia, bors, jázmin, rózsa, szantál, ámbra, pézsma

Lalique 💋 Le Baiser 💋 üvegében
Ár: 17.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: 100/90 ml , idén júliusban bontott , Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ár: 2900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Alig használt! Képen látható hiánnyal. , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kmj1012

2016. november 30.

A fa, pézsma és ámbra dícsérő suttogásában fürdőző egzotikus virágok kavalkádja.

Méltatlanul ismeretlen édes virágillat, brutálisan tartós, és cseppet sem torzul az idő múlásával.

Én nem szeretem az édes illatokat, szinte fuldoklok a gyomorforgató szirupoktól, de ez valami egészen különleges. Édes-mézes, de nem az a ragacsos cukros. Van benne egy leheletnyi frisseség, ami zavarba ejtő ebben a kompozícióban, és igazán elragadóvá teszi.
Csak ritkán fújok magamra belőle, de akkor nagyon jól esik viselnem. Csinos öltözék dukál hozzá.

Nehezen beszerezhető, de aki szereti az édes illatokat, mindenképp érdemes megszimatolnia.
Az üvege zseniális, persze Lalique-tól nem is várhat mást az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Az üvege zseniális, persze Lalique-tól nem is várhat mást az ember.