Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatjegyek: lótusz, mandarin, barack, s.dinnye, jázmin, frézia, áfonya, szegfűszeg, pézsma, pacsuli, vanília, ámbra, praliné, szantálfa.

Ár: 1600 Ft + pk , Eladó: nevaneva
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten metróvonalon vagy előre utalás után foxpost, esetleg posta.

Agnesanna

2019. december 11.

Tavaly tél végén kaptam egy üveg Nilangot, és annak ellenére, hogy nagyon finomnak éreztem az illatot, sajnos 20 perc után már se híre, se hamva nem volt a bőrömön. Csalódottam tettem be az eladásra szánt üvegek közé.
Méghogy őszi-téli illat, ahogy azt sokan állították róla! Bosszantott, hogy ez a finomság csak úgy huss, megszűnt létezni rajtam.
Aztán a júniusi melegben újabb próbát tettem vele.
És igen!!!
Elkezdett élni, kinyílni rajtam ez a gyönyörűség, 6-7 órán át tökéletesen tartva az illatot.
Pézsmás lédús barack és dinnye, pralinéba mártott lótuszvirág, finom fűszerezéssel koronázva.
Mennyei!
Édes, de nem szirupos, lótuszvirágos-fűszeres, de még sincs jellegzetes keleti beütése.
Kiegyensúlyozott, komoly, mégis játékosan életteli.
Annak ellenére, hogy az összetevők közt nem szerepel, rajtam finom ananászillatot is produkál.
Örökös tag a parfümös szekrényemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 11.

Aztán a júniusi melegben újabb próbát tettem vele.
És igen!!!
Mennyei!
Kiegyensúlyozott, komoly, mégis játékosan életteli.
Örökös tag a parfümös szekrényemben.

Mirácska09

2016. május 31.

Igen, hideg időbe való parfüm, később annyira finom és puha illata lesz, nem bánom, hogy elcseréltem egy másik illatot erre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

diesel22

2014. szeptember 27.

Coco Mademoiselle olcsóbb verziója. Szerintem őszi-téli parfüm inkább. Meleg időben nem működik megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.