Lancaster

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az új "Tan Colour Adapt" technológiának köszönhetően egy természetes eredetű barnító összetevő és a melanin hatását kombinálva személyre szabott, természetes barnaság érhető el. UV hatás nélkül érheti el az Ön természetes, nyaralás utáni barnaságát; mely ragyogó, egyenletes, csík-és természetellenes narancssárga árnylattól mentes. Ez a kellemes, hidratáló hatású önbarnító készítmény kókuszviz kivonatot tartalmaz, mely selymes ragyogású, diszkrét barnaságot és azonnali aranybarna hatást kölcsönöz. Ez a kellemes, hidratáló hatású önbarnító krémzselé kókuszviz kivonatot tartalmaz, mely tökéletes, azonnali aranybarna hatással kényezteti bőrét. Ideális sötétebb bőrűek számára.