Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: ylang-ylang, bergamott, citrom

Szívjegyek: jázmin

Alapjegyek: borostyán, szantálfa, vetiver

ursus

2019. szeptember 20.

Csodás emlékek kacsolódnak hozzá. Imádtam, ezt a különlegességet. 20 éve megvesztem érte. Tonizáló és egyben karakteres tartós illat.
DE! Pár éve megrendeltem, majd vettem itthon is, de mindegyik meg volt romolva :(
Nagyon fájt a szívem érte, hogy ki kellett dobnom...
Ha esetleg visszahoznák én lennék az egyik leghálásabb vevőjük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nagyon fájt a szívem érte, hogy ki kellett dobnom...
Ha esetleg visszahoznák én lennék az egyik leghálásabb vevőjük :)