Lancôme

Ár:   81 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. március 6.

Ár:   81 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2023-ban megújult összetétel!

"A rózsa kivonatokkal dúsított, gazdag krém segít láthatóan regenerálni a bőrt és csökkenteni a ráncokat. A bőr regenerált és láthatóan újjáéledt lesz. A kifinomult extrakciós eljárásnak köszönhetően a Lancôme-nak sikerült a rózsakivonatok exkluzív keverékét létrehozni."

Ár: 15.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Terkabarka

2023. december 27.

Sosem voltam nagy Lancome-fan sminkek esetében sem, de krémek esetében pláne jobban bízom a Sensai-ban, Sisley-ben. A Sisley Sisleya L'Integral krém egy valódi csoda, de az ára annyira el van szállva, hogy - még ha egyszer talán meg is veszem - biztosan nem tudnám (és nem is akarnám) 3 havonta újravenni. Emiatt kezdtem el utánanézni, milyen alternatívák vannak még a piacon, amit tényleg sokan dicsérnek, szeretnek. Az Absolue volt az egyik nagy kedvenc, úgyhogy az első akciónál megvettem. Ennek sem aprózták el az árát, emiatt nem is foglalkoztam a teljes csomaggal, rögtön utántöltőt vettem. Az utántöltő magában nem áll meg a polcon, de a dobozával együt meg lehet oldani a normális tárolást. műanyag zárólap van a tetején, így nincs ezzel sem gond, max utazáshoz nem tudom így magammal vinni (ahhoz meg amúgy is kis tégelybe szoktam krémet átrakni). Lehet, hogy egyszer majd megveszem tokkal is, de egyelőre sajnálom rá a plusz 30ezer Ft-ot

Maga a krém egy csoda. Bár a boltban a kézfejemre próbálva a rich verzió kissé soknak tűnt, a tapasztalat meg az évek azt mondatták, hogy jobban járok (pontosabban a bőröm jobban jár) a gazdagabb verzióval, így rögtön ezt vettem és nem is bántam meg. Felkenve nagyon zsírosnak-olajosnak tűnik, pár másodpercig olyan érzésem van, hogy fullasztani fogja a bőröm, de ahogy jön, úgy megy is ez az érzés, a krém pár perc alatt csodásan felszívódik, és reggelre feltöltött, pihe-puha bőrrel ébredek. Hasonló feltöltöttséget éreztem a Sisleya-val is, csak ott már pár nap után, ezzel meg azért kellett hozzá 1-2 hét. Én bírom nappalra is, de engem nem zavar, hogy pár percig zsírosnak érzem a bőröm, aki ezt nem bírja, annak valószínűleg elég lesz a soft verzió is.
Az illata engem kamillára emlékeztet, abból is egy puha, lágy verizóra, kifjezetten megszerettem. Azt sem érzem, hogy túl tartós lenne az illat, de lehet, csak azért, mert kedvelem, így nem zavar.
Az egyetlen, amit hiányolok egy spatula. Az utántöltőhöz legalábbis nem volt, de szerintem a teljes kiszereléshez sincs. Ez egy merev krém, ujjbeggyel sem olyan egyszerű kiszedni a tégelyből, meg amúgy is jobb a tégelyes krémekbe spatulával nyúlkálni. Nyilván szereztem hozzá, de ennyi pénzért igazán lehetne a csomagban.
Már egy backup is van belőle a fiókomban, úgy érzem, hosszú távú kapcsolat lesz a miénk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 27.

Tavasztunder

2023. március 3.

Mintákat kaptam: nagyon-nagyon illatos.
Nagyon jó illata van, de úgy feküdtem utána egész este, mint aki parfümben fürdött..
Ragacsos maradt utána a bőröm.
Pattanásokat nem okozott, de kipirosította a bőrömet (ami egyáltalán nem jellemző).
Most látom az árát. Ilyen krémet úgysem itt fog keresni senki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

Mintákat kaptam: nagyon-nagyon illatos.
Ragacsos maradt utána a bőröm.
Most látom az árát. Ilyen krémet úgysem itt fog keresni senki..

szsz

2022. június 1.

Új arckrémet kerestem, rengeteg véleményt elolvastam, mire rátaláltam erre. Így éppen 50 felett már nem érdekelnek a 30-40 éves korosztály véleménye bármiről is, ami ránctalanító, vagy feszesítő, persze, hogy náluk semmi hatása, mert ránctalanok és feszesek! :-) Nálam 50 körül kezdtek el látszani az arcomon a hanyatlásra utaló jelek! :-) Eddig is folyamatosan használtam jó minőségű krémeket, de most úgy érzem, valami ütősebb hasznosabb lenne, szóval 50+-os nők véleményére voltam kíváncsi, így akadtam külföldi oldalakra, ahol ez a korosztály csodakrémként emlegeti! Ezt a márkát már korábban is sokat használtam, eddig sosem csalódtam benne, így meg is rendeltem egy ilyen krémet. Nekem extra száraz bőröm van, emiatt választottam a riche változatot és nem a soft-ot.
Kb 5 napi használat tapasztalata:
Nagyon kevés elég belőle, nekem könnyen felszívódik, nagyon enyhe kellemes illata van, engem ez az illatozás nem zavar, szeretem az illatos dolgokat (pl sampont is illat alapján választok). Szép sima lesz a bőröm tapintásra, a hidegtől foltokban hámló száraz bőrömet azonnal hidratálta, az amúgy nagyon enyhe ráncaim 5 nap után természetesen még mindig látszódnak, viszont az áll vonalamat feszesebbnek, feltöltöttebbnek érzem. De ez még nem minden, ma reggel a férjem mondta, hogy olyan kisimult az arcom! Na ebből tudom, hogy itt valami történik! Természetesen ez a bók nem a napi rutin része részéről! Ezt már a krémnek tudom be! Majd később még referálok, hogy meddig tartott a csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 1.

Kb 5 napi használat tapasztalata: