Lancôme

Ár:   $35   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. december 3.

Ár:   $35
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Alapozó ecset szintetikus szőrrel

Joaninha

2016. október 4.

Ajándékba kaptam egy Lancôme alapozó mellé. Ő a második alapozó ecsetem, előtte egy Douglas márkásat használtam, ami nem vált be igazán, nem is használtam soha, mert úgy láttam, hogy az ujjbegyeimmel szebben el tudom oszlatni a krémet és beledolgozni a bőrömbe. Ellenben ennek az ecsetnek köszönhetően rászoktam én is az ecsettel való alapozó felhelyezésre. Nagyon szépen lehet vele dolgozni és könnyű tisztítani is. Bár nem természetes szőrből készült, ezt annyira nem látni és érezni, talán csak annyiban, hogy egy picit keményebbek a szőrszálak, de nem annyira, hogy ne lehessen vele szépen és egyenletesen dolgozni. Eredeti áron nem biztos, hogy megvettem volna, de mivel ajándék volt, nagyon szeretem és 5 pontot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

sufnudli

2016. július 28.

Felvinni az alapozót jól lehet vele, de eldolgozni már kevésbé képes. Szerintem kézzel pont ugyan olyan jól eloszlatom az alapozót - Teint Miracle - mint ezzel. Ami tetszik benne, hogy nem lapátméret, kisebb arcon ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

despoina

2016. január 10.

Nagyon jó ecset :) Én csak dicsérni tudom :)
Könnyű vele dolgozni, precízen adja le a festéket és pontos az eloszlatásban is. Szintetikus de tapintásra ez nem tűník fel.
Akciósan jutottam hozzá (6 euro), teljes árban nem tudtam volna megvásárolni.
5* adok neki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Nagyon jó ecset :) Én csak dicsérni tudom :)
Akciósan jutottam hozzá (6 euro), teljes árban nem tudtam volna megvásárolni.
5* adok neki