Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   parfümériák

A Cils Tint az első olyan intenzív fekete színű szempillaspirál, mely akár három napig kopás nélkül a szempillákon marad. Vízálló, tartós, viaszmentes formulája lehetővé teszi, hogy a szempillák természetesen rugalmasak maradjanak, miközben a hozzáadott rózsaolaj ápolja és egészséges ragyogást biztosít a szempilláknak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ylexe

2014. június 18.

Az illata csodás. Első használatkor maszatolódik, lehet, hogy később jobb lesz az állaga, de ez nem fog kiderülni, mert szerencsére csak a drogériában próbáltam ki... Alig vártam, hogy lemoshassam, összetapadtak az alsó felső pillák, könnyeztem tőle, borzalmas volt... A rugalmasság félig igaz, egyébként meg nem nagyon lehet szépen szétválasztani a pillákat. Biztos, hogy tartós maradna, ha nem akartam volna szinte azonnal levakarni magamról. Sima lemosókkal 3 kör volt megszabadulni tőle, vízállóra valóval biztos jobb lett volna. Biztos, hogy nem veszem meg. Főleg ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.