Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Egy kivételesen csillogó és elegáns szájfény, mely applikátora segítségével újraalakíthatja az ajakkontúrokat Állítható fényt és fedést biztosít. Az ajkaknak érzéki, teljes íveket ad. Sima, intenzív színű és csillogó ajkakat varázsol.

Kiszerelés: 6 ml

juditkaa70

2015. november 27.

Nagyon szuper szájfény! Intezív színhatás,és nagyon tartós. Nem ragacsos, Könnyen felvihető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

killerqueen

2014. október 8.

Annak ellenere tartos hogy nem a "ragacsos" fajta. Egy szinem van itthon de lehet hogy majd ujraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Klau$$x

2014. szeptember 6.

Semmi rosszat nem tudok róla mondani, jó tartós, nem ragadós, gyönyörű a szine és szépen csillog...Tökéletes. Nagyon imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

GlamourAndStyle

2013. december 22.

Nekem egy nude árnyalat lett a nagy kedvencem, már a másodikat használom belőle. Gyönyörű fényes, nagyon jól pigmentált, nem ragad, finom illata van és még hidratál is. Az applikátor kialakítása is praktikus, könnyű vele dolgozni. Önmagában, és rúzs felé is kiváló, aki teheti ruházzon be rá, mert kiemelkedő darab a kategóriájában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

karina

2013. április 25.

Nekem is egy halvany rozsaszin van, de en imadom! Pont azt szeretem benne hogy nem ruzsszeruen fed, hanem a szam termszetes szinet lagyitja, pont annyira, amennyire kell a tokeletes vegeredmenyhez:) jo kis applikatora van, viszonylag tartos, szep fenyes, es nekem a szin is telitalalat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

wishes

2012. július 11.

Nekem is tetszik ez a szájfény. Nem ragad, szép a finishe és viszonylag tartós. A Juicy Tubesokat viszont nálam nem übereli, hiába Lancome :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

VanilleLana

2012. május 21.

Az ecsetével jól lehet dolgozni, tetszik a textúrája, igazából nagyon kedveltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

pityepotya

2012. április 11.

nekem halvány rózsaszínben van meg, szép színe van, de szerintem semmi extra.
egy nyereményjátékon nyertem, magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

nekem halvány rózsaszínben van meg, szép színe van, de szerintem semmi extra.
egy nyereményjátékon nyertem, magamnak nem venném meg.

monszi

2012. február 22.

Imádom ezeket a szájfényeket. Nagyon szépen csillog,és kellemes érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Imádom ezeket a szájfényeket. Nagyon szépen csillog,és kellemes érzetet kelt.

M. Noémi

2012. február 21.

Tényleg nagyon csillog, és puhává teszi a számat. Kár, hogy a szín nem elég intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.