Lancôme

Ár:   24 900 Ft, 41 900 Ft és 55 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zoraima, Módosítva: 2024. június 3.

Ár:   24 900 Ft, 41 900 Ft és 55 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: zöld shincha tea, rózsa, bergamott

Ár: 15.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan 25 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta
24.990 Ft ❤️Lancôme Idôle L'eau De Toilette 2024
Ár: 24.999 , Eladó: dorottyatth
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Csak foxpost, packeta ami a vevőt terheli.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ilcsi19

2024. július 13.

Nos...tegnap volt szerencsém kipróbálni ...alig vártam,alap helyzetben My way floral volt rajtam ,ez a kis új Idole elnyomott mindent,és csak egy fújás...de sajnos olyan érzésem volt h ilyen illatom már volt,enyhén fellelhető benne az alap Idole...de sajnos nem győzőtt meg...brutál szilázs és brutál tartósság...azt meg kell hagyni...ezért 5 csillagot érdemel!
..így továbbra is várok valami új csodára!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 13.

..így továbbra is várok valami új csodára!!!

Qwerty

2024. július 5.

Ez gyors döntés volt, ennek megfelelően gyorsan meg is bántam, ráadásul a kis 25 ml-est sem ingyen osztogatják. Kifújáskor a jól ismert hűvös, tiszta és kicsit szúrós Idole-rózsa érződik bergamottal, majd anélkül. Ez a rózsa nem rossz, de amiért megvettem, az a tea jegy. Igazi, klasszikus keserű teát érzek benne, mint egy jó erős fekete tea. A karcos zöldtea csak később kerül elő. Itt elvesztem, pedig a leszáradásokban mostanság nem lehet megbízni és sajnos igazam lett, a vége ennek is a kommersz, édes, tökugyanaz. Nem pézsma, nem pacsuli, nem cédrus és nem vanília, hanem a pestis sebességével terjedő szirupos generálszósz. Szerencsémre ruhára fújva a tea és a rózsa érződik hosszabban, emiatt van esély, hogy ez egy gyönyörű barátság kezdete lesz, de az is lehet, hogy nem. Vagy majd csak ősszel. 3,5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 5.

ylexe

2024. június 21.

Gyári fújóst próbálgattam párszor. Nem kellett sokat fújni belőle, és lehetett érezni, simán bírt 5-6 órát a hőségben. Közepes szillázs maximum. Nekem a Now változathoz hasonlít, van ebben is valami fura mellékzönge, ami nem jön be annyira. (Nekem a L'intense a kedvencem, és nyáron is csodálatos.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 21.

vanillacaramella.sweet

2024. június 21.

Nemrég próbàltam magamon, mert a Nectar és Now verziókat nagyon szeretem, az anyaillatot kedvelem. Nekem tetszik ez a verzió, jó nagy melegben tesztelve is meglepően jól bírta a tartóssàga is! Az anyaillathoz könnyebben tudom hasonlítani, de ez ahogy ígéri, tényleg sokkal citrusosabb, üdêbb, de még édes illat, a bergamott szuperül feldobja és uralkodóbb jegye, a rózsa itt sokkal kevésbé van jelen, és kis üde teàs zöngéje van (de nem annyira,mjnt pl Jlo Still-je).

Csodàlkoztam,hogy az illat jellege ellenére is milyen jól tartott rajtam kb 5-6 órât! Nyàrra szerintem szuperül viselhető, tartós, édes Idole illat,amit le sem tagadhat amúgy. Nem àjultam el tőle,de meglepően jó, kellemes, tartós! 4.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 21.

force

2024. június 16.

Szerintem ritka az a parfümcsalád, amelyiknél az összes flanker jobban sikerül, mint az anyaillat. Nos az Idole pont ilyen. Amikor piacra hajította a cég az anyaillatot már akkor tudtam, hogy ebből is fejőstehenet csinálnak (akárcsak a La vie est belle esetén). Valószínűleg a cégnél ez egy kötelező elem. Viszont lám-lám az összes flanker ezerszer érdekesebb, mint az anyaillat. Ameddig az anyaillat egy unalmas rózsaillat mindenféle fantázia nélkül, addig az összes többi flankerben volt valami érdekesség. Ez a flanker rózsa+tea+zöldesség+frissen vágott fű+szappanosság. Nem egy tipikus tavaszi-nyári parfüm. El tudom képzelni akár őszre és télre is. Jól projektál és tartóssága is jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 16.

cirbolya78

2024. június 3.

Számomra az anyaillat kellemes, de kicsit sem izgalmas. Ebbe épp annyi üdeség került, hogy szeretem magamon. Érzem a friss, finom körtét benne :) Tartósságát még tesztelem, de edt lévén elég jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 3.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2024. június 3.

Most már egészen bátran kijelenthetem, hogy a kedvenc designer márkám parfüm ügyileg a Lancôme. Lehet, hogy kínos, és nagyon tucat vagyok, de ez van és boldog vagyok tőle:)
Az Idôle L'eau de Toilett-be a hivatalos weboldalon botlottam bele és annyira megtetszett már az összetevői alapján, hogy nem gondolkodtam és már vakrendeltem is, bár őszintén szólva nem ez az illat volt a célfüggvény.
Huuuu nagyon jól tettem, hogy mégis őt választottam...Én imádom!
Teás, friss, rózsás, bergamottos, 6+ órás tartóssággal. Nagyon komfortos viselni, erre a tavaszi-nyári időre lett kitalálva, nagyon szeretem. Persze ott van az alapokban az Idôle, de én pl.nem nagyon vagyok oda érte, így aki hasonlóképpen vélekedik, annak mindenképp ajánlom.
Nálam abszolút betalált! Kortól függetlenül mindenkori használatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 3.

Huuuu nagyon jól tettem, hogy mégis őt választottam...Én imádom!
Nálam abszolút betalált! Kortól függetlenül mindenkori használatra tökéletes.