KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényesé varázsolja az ajkakat, miközben kényelmes érzetet ad. Soha nem okoz ragadós, ragacsos érzést. Hihetetlen mód kondicionálja az ajkakat .Természetesen áttetsző hatást ad.

Sminkikonok: Lancôme Juicy Tubes

Ár: 2500 Ft , Eladó: raczrenike
Állapot: Új , Helyszín: Kecskemét , fizetés: Posta, banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1500 ft , Eladó: Natalka
Állapot: Talán kétszer használtam, Helyszín: Székesfehérvár /Bp. (Jászai), fizetés: Posta vagy személyes

Kalarika

2018. augusztus 1.

Elég nagy Lancome-párti vagyok, de ez az a termék, amit nem tudok hova tenni. Az íze fincsi, ragyogni is ragyog, de miért vonzza ennyira a hajam, nem értem. És ragad, nagyon nagyon nagyon ragad!

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

chrsss

2018. július 19.

Botrányosan ragad! Az tényleg egy vicc, hogy pont az ellenkezőjével reklámozzák. A ragacsért mínusz egy pont, de amúgy meg olyan elképesztően szépen csillog, mint egyetlen más, általam próbált szájfény sem, imádás.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Nem rossz, de elég drága :/ Hamar lejön, szerintem nem éri meg. Van egy másik lipglossom (o visions?), az jobb :)

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

És még akkor is ragad, amikor már nincs is fenn...bizony, ez egy igazi kuriózum:) Ráadásul telis-tele piros összetevőkkel, azok tartják szinte össze.
A 31-es Péche árnyalat - ízre, mintha egy gyümölcs illatú samponba, vagy gyerekeknek való rágóba kóstoltam volna... de tényleg! Ezen túl az állaga meg olyan, mintha bezsíroztam volna vastagon az ajkamat valamivel, ami stabilan marad és iszonyatosan ragyog.
A hír pedig az, hogy még ma is kapható a fentiek ellenére, vagy éppen ezért (?). Hihetetlen.
Egy korszakot jellemző példány, amiről azt hittem, hogy már letűnt, de ezek szerint stabilan tartja magát.
Fel sem fogom, hogy évekkel ezelőtt ez a termék ennyi kiváló értékelést kaphatott.
"Soha nem okoz ragadós, ragacsos érzést" - ezt a poént a fenti termékleírásból idéztem...
Egy jól irányzott dobással nálam is a helyére került: a kukában végezte.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

Egy jól irányzott dobással nálam is a helyére került: a kukában végezte.

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon szerettem régen, most újravettem hosszú idő után, nem rossz de valamit változtathattak rajta, mert nem csillog és nem ápolja úgy az ajkaimat mint régen. A régi emlékek miatt kap több csillagot.

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

kalmaniki

2017. június 24.

A Magic Spell árnyalatot használtam néhányszor, de túl is adtam rajta. Nagyon ragad, tele van csillámokkal, kellemetlen érzés viselni. Az íze kellemes, édes, a kiszerelése is tetszik, de szerintem nem éri meg az árát, ennél jóval olcsóbban is találkoztam már jobb szájfénnyel.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

independentbo

2017. február 9.

Limitált kollekciós darabom van ami kisebb mint a sima juicy tubes (???). Igazából egy színtelen ragacsos zselé, tele csillámokkal. Rémesen hamar kopik de mégis sokat nyúlok hozzá. Egyszerűen csak szeretem használni mert praktikus a hétköznapokban.

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

bingus86

2016. június 20.

Szerintem is nagyon ragacsos,és olcsó hatást kelt.Az összetevőket csak most láttam,soha többet nem kenem a számra.Tiniként még én is bedőltem neki...

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Anne74

2016. június 16.

Gyönyörű színek. Csillogás. S kifinomult ízlés. Luxus érzés viselni. Tavasztól őszig a legtökéletesebb választás.

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

emcuscicus666

2016. május 8.

Egyaltalan nem ragad, nagyon kellemes, selymes erzetu az ajkakon. Eddigi legjobb szajfenyem, pedig rengeteget probaltam mar. Biztos, hogy mindig lesz belole a taskamban egy. Nehany eve ez az egyetlen sminktermek az alapozot es pudert leszamitva, amit rendszeresen ujra megvasarolok. Imadat!

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: BHT

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!