Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényesé varázsolja az ajkakat, miközben kényelmes érzetet ad. Hihetetlen mód kondicionálja az ajkakat. Természetesen áttetsző hatást ad.

vador

2019. január 15.

Életem első olyan szájfénye, amire használható a tartós jelző. Igen, ennek ára van, forintban kifejezve és képletesen is, mert valóban kissé ragacsos (bár őszintén sokkal rosszabbra számítottam), akit zavar, hogy van valami a száján, az nagyon idegesítőnek fogja találni. Színe nincs sok (Tickled pinkem van, ami nevével ellentétben inkább mályva), de gyönyörű tükörfényű és segít hidratáltan tartani az ajkakat.
Egyetlen bajom az indokolatlanul nagy kiszereléssel van, a minik beszerzése meg picit macerás, de ahogy számolgatom, nem mostanában fogom elfogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Kalarika

2018. augusztus 1.

Elég nagy Lancome-párti vagyok, de ez az a termék, amit nem tudok hova tenni. Az íze fincsi, ragyogni is ragyog, de miért vonzza ennyira a hajam, nem értem. És ragad, nagyon nagyon nagyon ragad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

chrsss

2018. július 19.

Botrányosan ragad! Az tényleg egy vicc, hogy pont az ellenkezőjével reklámozzák. A ragacsért mínusz egy pont, de amúgy meg olyan elképesztően szépen csillog, mint egyetlen más, általam próbált szájfény sem, imádás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

lcmllxm

2018. április 24.

Nem rossz, de elég drága :/ Hamar lejön, szerintem nem éri meg. Van egy másik lipglossom (o visions?), az jobb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

És még akkor is ragad, amikor már nincs is fenn...bizony, ez egy igazi kuriózum:) Ráadásul telis-tele piros összetevőkkel, azok tartják szinte össze.
A 31-es Péche árnyalat - ízre, mintha egy gyümölcs illatú samponba, vagy gyerekeknek való rágóba kóstoltam volna... de tényleg! Ezen túl az állaga meg olyan, mintha bezsíroztam volna vastagon az ajkamat valamivel, ami stabilan marad és iszonyatosan ragyog.
A hír pedig az, hogy még ma is kapható a fentiek ellenére, vagy éppen ezért (?). Hihetetlen.
Egy korszakot jellemző példány, amiről azt hittem, hogy már letűnt, de ezek szerint stabilan tartja magát.
Fel sem fogom, hogy évekkel ezelőtt ez a termék ennyi kiváló értékelést kaphatott.
"Soha nem okoz ragadós, ragacsos érzést" - ezt a poént a fenti termékleírásból idéztem...
Egy jól irányzott dobással nálam is a helyére került: a kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

Egy jól irányzott dobással nálam is a helyére került: a kukában végezte.

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon szerettem régen, most újravettem hosszú idő után, nem rossz de valamit változtathattak rajta, mert nem csillog és nem ápolja úgy az ajkaimat mint régen. A régi emlékek miatt kap több csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

kalmaniki

2017. június 24.

A Magic Spell árnyalatot használtam néhányszor, de túl is adtam rajta. Nagyon ragad, tele van csillámokkal, kellemetlen érzés viselni. Az íze kellemes, édes, a kiszerelése is tetszik, de szerintem nem éri meg az árát, ennél jóval olcsóbban is találkoztam már jobb szájfénnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

independentbo

2017. február 9.

Limitált kollekciós darabom van ami kisebb mint a sima juicy tubes (???). Igazából egy színtelen ragacsos zselé, tele csillámokkal. Rémesen hamar kopik de mégis sokat nyúlok hozzá. Egyszerűen csak szeretem használni mert praktikus a hétköznapokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

bingus86

2016. június 20.

Szerintem is nagyon ragacsos,és olcsó hatást kelt.Az összetevőket csak most láttam,soha többet nem kenem a számra.Tiniként még én is bedőltem neki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Anne74

2016. június 16.

Gyönyörű színek. Csillogás. S kifinomult ízlés. Luxus érzés viselni. Tavasztól őszig a legtökéletesebb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 16.