Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 31.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes szájfény, mely szaténes csillogást biztosít. Egy szabadalmaztatott molekulát, Pro-Xylane-t és hialuronsavat tartalmaz, melyekkel feltölti az ajkakat. Glicerinnel és nedvesség helyreállító komplex-el 10 órás hidratálást nyújt az ajkaknak.

Kiszerelés: 6 ml

kersh

2019. május 8.

Egy jó minőségű szájfény, ajánlom azoknak, akik szeretik a csillogóan fénylő, drámai hatású ajkakat. Én pont egy bordó árnyalatot vettem, kipróbálni viszont nem tudtam a boltban, de mivel 12 euróért dobálták, vettem egyet kipróbálás nélkül. Szerintem nagyon intenzíven csillog, használni sajnos nem tudom, nem passzol a szín (és a csillogás) a tónusaimhoz. Alátámasztom egy korábbi hozzászóló véleményét, én is érettebb, 40-es nőkhöz tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

scisneros

2016. június 13.

Tartós és intenzív, nagyon kedvelem. Egyedül az a problémám vele, hogy ragacsossá válik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

hajnalcsillag

2015. december 22.

A 357-es kódú szín van meg nekem, ajándékba kaptam. Az üvegben kicsit barnás-narancsos árnyalat a számon inkább már pirosas, de abszolút hordható még olyannak is, aki a pirosat nem annyira szereti.
Nekem tetszik a hozzá való applikátor és annak is örülök, hogy a csillogás viszonylag hamar elkopik, de a szín nagyon sokáig fenn marad.
Összességèben jónak mondanám, de annyit szerintem nem èr, amennyibe kerül, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

juditkaa70

2015. július 16.

Tartós,és intezív a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.

Tartós,és intezív a színek.

Clauril

2015. május 8.

Nem az igazi. 2 árnyalat van meg, de számomra túl tömény, túl fényes. Ennek ellenére 10-15 év múlva biztosan viselném, kifejezetten a 30-as 40-es nőkön tudom elképzelni. Nagyon tartós, nagyon intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

erika81

2013. március 15.

Outletben vettem a 47-es színt 800 Ft-ért. Olyan szín amit egyébként nem vennék meg, de ennyiért egy próbát megért. Tetszik, csak még kellett szokni, hogy természetes színek után ilyet használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

krszta

2013. január 26.

Szépek a színek, nekem bejön a szaténos fény, de kissé ragacsos érzés és hamar elmászik. Nem kopik egyenletesen, számomra nem elég tartós, még szájfény mércével sem. Maradok a Chanel szájfényeinél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

sweetbittersong

2013. január 18.

Gyönyörű, nem szárít és rúzsként vagy szájfényként is funkciónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Gyönyörű, nem szárít és rúzsként vagy szájfényként is funkciónál.

VanilleLana

2012. május 21.

Szép árnyalati vannak, a szaténos beütése nekem nem mindig jön be. Nem mindig mennek ezek a sminkemhez, nem voltam oda érte, de ezért rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.