Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló összetevőkkel, Pro-Xylane™ formulával gazdagítva, e kettő kombinációja adja a rúzs nagyon könnyű textúráját.

Pigmentekkel gazdagítva a csodás ajkakért, fényes, áttetsző finissel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 25.

Nem egy mai darab az enyém sem, 304 Rose Dentelle pinkes-bogyós, kellemes árnyalatban. Parfümös az íze, amit egyáltalán nem szeretek. Hidratált érzést kelt, ez viszont jó.
"Hat olyan, mint egy rúzs, csak drágább." Írta anno Takaro. Mit tehetnék ehhez hozzá? Igaza van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 25.

Ildie

2017. április 17.

Nagy hibátkövettem el, mert tavaly, vagy tavaly elött, de nem régebben, amikor ezt akciósan megvettem nem voltam elég körültekintő és nem néztem meg a batch kódot és egy már akkor bőven lejárt vettem meg. Hát ezért volt az annyira olcsó, hogy a Lancome ellenérzésemmel szemben is győzött.
2010 novemberi bakker.

Sem állagra, sem szagra nincs baja, de hát akkor is 6,5 éves grrr

Egyébként maga a cucc szerintem nem éri meg a közel 10 000 forintot. Sőt a csodás mágnessel cuccanósan bekattanó tokján kívűl egy olyan átlagosan jó rúzs.
Engem nem szárított, nem kopott gyorsan, amikor tette, akkor azt illendően és diszkréten.

Fele ennyiért és nem lejárva simán 5 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

2010 novemberi bakker.

Sem állagra, sem szagra nincs baja, de hát akkor is 6,5 éves grrr

Fele ennyiért és nem lejárva simán 5 csillag lenne.

Takaro

2015. december 15.

Hat olyan, mint egy ruzs, csak dragabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Hat olyan, mint egy ruzs, csak dragabb.

nat_getzeny

2013. április 18.

nagyon szép, vizes hatású rúzs. én a legvörösebb, a 102-es árnyalatot használom, és ebben a tûzvörös kategóriában eddig ez az egyik legszebb. nem túl tartós, de az árnyalat miatt ezt nem is bánom, mert nem marad élénk vörös csík a szám szélén, mint a tartósabb rúzsoknál, ha erôs színûek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.