Lancôme

Ár:   13 790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2023. február 13.

Ár:   13 790 Ft
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó kényelem, makulátlan színek és púderesen matt végeredmény. Drámai hatás a száraz ajkak kellemetlen érzete nélkül.

15 árnyalatban kapható

Lancome L'absolu Rouge Drama Matte ajakrúzs 2 db
Ár: 5.000,-Ft/db - 9.500,- Ft/2db + pk , Eladó: mzemily90
Állapot: Újak, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy utalás után Foxpost
Ár: 4990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően Packeta, FoxPost/MPL csomagautomata

Angi76

2023. október 22.

Impulzusvásárlás volt, de az eddigi legjobb döntés! Nagyon tartós, ami meg is lepett, mivel felkenéskor könnyen kenhető, így azt hittem, pikk-pakk lejön majd evéskor, de nem! Szinte rácuppan az ember szájára, nem szárít. Nekem a Mademoiselle Penelope árnyalat van meg. A gond az ára, és az, hogy már nézegetem, melyik legyen a következő :D Újra várnom kell egy 25 %-os akcióra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 22.

fdorottya

2023. április 12.

Kár volt megvennem. Én mindig befürdök a nagy márkákkal. Nem rossz, de nem is a legjobb. Sokkal többet várnék el tőle. Nagyon gyorsan lekopik a számról, és szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 12.

Anickaaa

2023. április 11.

Tökéletes! Nem szárít, sőt ápol, tartós kényelmes, wow hatású színek! Egy baja van az ára. De egyet receptre felírnék minden nőnek! :D A gond ott kezdődik ha megtetszik több szín... :D Sötétebb intenzívebb, vagy vibrálóbb színeket csak ebből veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. április 11.

Tutuj

2023. április 3.

Anyunak van szerinte nagyon kényelmes viselni és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 3.

Anyunak van szerinte nagyon kényelmes viselni és tartós.