Lancôme

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív és tiszta szín, tartós, kényelmes.

rougeoftheday

2016. március 28.

Soha életemben nem találkoztam még ilyen tartós szájfénnyel! A legjobb, hogy matt és egyáltalán nem szárítja a számat! Nekem a 197-es piros árnyalat van meg és nem volt még olyan alkalom, hogy ne dicsérje meg valaki. Tényleg sokáig, 5-6 óráig is bírja a számon hiába eszek iszok. (jó nyilván nem gyros pitát) Imádom az illatát és az applikátorát is, iszonyú precízen lehet vele dolgozni! Mindenképp kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

igarel

2015. január 14.

Ajándékba kaptam, magamnak szerintem sose vettem volna meg ennyi pénzért. Valóban nagyon tartós és kényelmes viselet, szinte mintha nem is lenne semmi a számon, pedig mégis!:) Reggel felkeltem és hosszú órákig meg sem moccant, aztán mikor elkezdett kopni akkor is egyenletesen, de valamennyire beitta a szám a színét, szóval még így is remekül mutattott! Mindenképp megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

jancsoelviravirag

2013. november 8.

élénk szín , extra tartós több árnyalatot is be kell szereznem, mert nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

élénk szín , extra tartós több árnyalatot is be kell szereznem, mert nagyon jó!