Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes primer, ami csökkenti a pórusok méretét és meghosszabbítja az alapozó hordhatóságát.

rockroka

2015. november 10.

Életem első primere volt, nem volt különösebb gondom vele, de el se voltam ájulva tőle. Amikor már kifogyóban volt az üveg, letört a belső kis cső ami a pumpához csatlakozik, és ez nagyon megnehezítette, hogy a maradék primert kiszedjem. Azóta Smashbox photofinisht használok, az valamivel jobban bejön a textúrája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

kisnyuszi83

2015. október 30.

Azt hiszem, megtaláltam a tökeletes primert. Egy nyomásnyi elég belőle, a hidratálókrémet követően nagyon szépen el lehet az arcon oszlatni, csodálatos sima alapot kapunk, amire jöhet leheletvékony rétegben a korrektor és az alapozó. Könnyű vele dolgozni, az alapozó nem mászik el az arcomról. Szerencsére semmilyen illata nincs. Nem csillog a bőr, miután felvittem. Az ára kicsit borsos, de végre számomra egy "must have" termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Ildie

2015. február 22.

Kis tubust kaptam ajándékba, és ha a MACes elfogy ezt fogom újravenni. Ez sokkal könnyebb, átlátszó, csillámmentes, gyorsan beissza a bőröm. Nekem most így télen a T-vonalban is teljesen jó, nyáron lehet, hogy kell délután egy újrapúderezés. A pórusok méretét a visionnaire-vel csökkentem este, és van még egy összehúzó tonikszerű valamim, így ennek sok dolga nem marad, de nem is erőssége, így máshogy kell megoldani.

Rájöttem, hogy bizony mégsem veszem újra, de ez nem az ő hibája. Tényleg minden jót el lehet róla mondani, de nincs benne napfényvédő. És nyárra olyat szeretnék amiben van, mivel a hidratáló, fényvédő, mattítókrém, primer, alapozó kombó nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

sztinke

2014. február 25.

A douglasban az eladó hölgy egy rakásféle primert mutatott meg, míg végül erre esett a választásom. Igazából elégedett vagyok vele. Kellemes érzés viselni, könnyű rá sminkelni és szép, tartós eredményt ad. Kis mennyiség kell belőle nagyon, úgyhogy ár-érték arányban sem rossz választás.
Azt nem vettem észre, hogy a pórusok méretét csökkentené, de alapvetően simább, egészségesebb kinézetű bőrképet ad. A T-vonalam sajnos eléggé zsírosodik, és ezen ez a termék sem tud tökéletesen úrrá lenni, de ettől függetlenül a primer szerepet jól ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

lulley93

2013. július 31.

enyhén benzin vagy kerozin szaga van, olajos tapintású, de az arca felvíve nem, hanem selymes, tökéletes bőrt biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.