Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   parfümériák

Fejillat: feketeribizli, körte

Szívillat: jázmin, írisz

Alapillat: pézsma, praliné, vanília

Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere 50 ml
Ár: 19.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
5ml Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
Ár: 2000ft postával , Eladó: klau810614
Állapot: 5ml, Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Postán maradó

barczimarika

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Egyszerűen imádom! Édeskés,virágos,de nem tolakodó illat. Nagyon tartós,még másnap is érzem a bőrömön. Az ára elég húzós, de nagyon sokáig elég, mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

betti0207

2017. január 30.

Leggyengébb lvb verzió! Fél óra után már semmit se érezni belőle! Ahhoz viszont túl drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

Pellucida

2016. december 18.

A kedvencem. Fantasztikus illat a fújástól kezdve (amiből elég egy), nagyon tartós, egész nap érződik. Édes, téli illat. Ilyenkor szokták megdícsérni az illatom :)
Szerintem a legere változatban nincs feketeribizli, ezért is jobb a többi La vie est belle-nél, mert a többinél egy szúrós szag érződik az elején.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

HDR

2016. december 7.

Tetszetős kréme-pralinés-sütis-rúzsos illatocska, de azért nem esek hanyatt tőle. Nekem fix, hogy nem éri meg azt az árat, amennyibe ez kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

senskin

2016. szeptember 20.

Istenien van felépítve, az alakja, az illata, az érzés....Aki könnyeden lépked, elegáns ruhájában. A feketeribizli miatt, sajnos nem ő a nagy ő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

ami2015

2016. augusztus 11.

Az anyaillatot használom télen, de be kellett ebből szereznem egy mintát...Igen, valóban érezhető benne egy kis frissesség, s talán emiatt nekem hasonlít a LVB utánzatoknál érezhető illatra, tudjátok az a mellékillat, ami azoknál van. Egyébként tartós ő is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Solange30

2016. április 9.

Nagyon finom,kellemes édes illat, de az anyukája akkor is a nagy kedvencem.. Ő nem olyan tartós és kicsit gyengébb illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

Mila1102

2016. március 8.

Rajtam ő egy az egyben olyan, mint imádott kedvencem a L'Absolu verzió, csak "lightosabb" kiadásban.
Kisebb a hatósugara, tartóssága is valamivel gyengébb. Végül is Legere változat, nyilván azoknak készült, akiknek tetszik az Absolu, de túl erőszakosnak, mindent betöltő illatnak tartják.
Nehezen engedem el kedvencemet tavaszra-nyárra, de muszáj lesz, mert melegebb időben talán már sok lesz.
Biztos, hogy sok lesz:)
De a Legere változat még lehet befutó!
Majd melegben kiderül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 8.

Biztos, hogy sok lesz:)
De a Legere változat még lehet befutó!
Majd melegben kiderül :)

emcuscicus666

2016. február 17.

Vegre megvan! :) Paromtol kaptam ajandekba, es bar nem vagyok nagy parfumos, ezt imadom! Sohasem ertettem, hogy a sok noi kence illata mellett hogy tudnek elviselni meg egy plusz illatot, aztan ez a parfum teljesen megvaltoztatta a velemenyem. Meg mielott tudtam volna, hogy mi van benne, kiereztem a vaniliat es a kortet. Csodalatos. Nem utolso szempont, hogy egyetlen fujast 3 napig ereztem magamon, hiaba a furdes, es minden napos ruhacsere... Nagyon tartos, es imadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

gyik

2016. február 12.

Nagyon finom illat, nekem sokkal jobban tetszik mint a sima LVEB és nem utolsó sorban tartósabb, intenzívebb is rajtam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.