Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Puha, krémes állagú ajakceruza ecsettel

Ár: 2900 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Keveset használt, kb kétszer hegyeztem, Helyszín: Budapest - XIII. kerület, fizetés: Személyesen az Árpád hídnál, vagy +posta/foxpost

ennancsi

2018. március 1.

Hiába drága, de remek színekben kapható és a használatával maximálisan elégedett vagyok. Ott marad ahova rakod, nem kenődik, a rúzzsal együtt kopik, könnyen használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 15.

2017.10.15. Hogy ki ne maradjon a listából: 313 Magenta veloursra is igaz, amit korábban írtam. Szerintem használhatóságban fényévekkel jobb a márka szájceruzája, mint a Chanelé. Nagyon ragaszkodó, ott marad, ahová tettem, azt kell, hogy mondjam: hibátlan.

2017.07.01. 107 Capucine: Narancsos színárnyalat, krémesen puha, könnyű a használata. Kiváló minőségű termék, még ha drága is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

erika81

2015. január 15.

Szóval megérkeztek a ceruzák Ideal és Sheer Natural színekben. Már egy hónapja tesztelem őket! ;) Könnyű velük kontúrozni, pigmentáltak, nagyon lassan fogynak. Együtt kopik a rúzzsal. Jó az ecset is a végén. Könnyen használható!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.