Lancôme

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kati545

2018. november 18.

Kicsit ambivalens érzéseim vannak ezzel a körömlakkal kapcsolatban. Az árát figyelembe véve egyáltalán nem azt adja, amit várnék tőle. Fel kell kennem két rétegben, amit én alapból nem szeretek. Bár az ecset nagyon jó és a lakk állaga is tökéletes. De! A második napon elkezd lekopni és utána a 4. nap végére már nagyon csúnyán lepattogzik. Úgy, hogy zuhanyzáson és kézmosáson kívül nem ér vízbe a kezem.
Az árnyalatom viszont csodaszép. És csakis emiatt fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Az árnyalatom viszont csodaszép. És csakis emiatt fogom elhasználni.

Lillababa

2017. január 31.

Egy világos, majdnem fehér árnyalatom van, két rétegben fed, gyorsan szárad, nem pattog le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

sztinke

2016. november 14.

Csomagban jutottam hozzá (szempillaspirállal, szájfénnyel és szemceruzával együtt) egy szép, törtfehér nude árnyalathoz. Jó az ecsete, kellően híg a festék, és pasztell szín ellenére nagyon szépen fed, nem csíkos. Két rétegben igen mutatós, elegáns manikűr készíthető vele. A száradásával sincs gond, úgyhogy a minősége tényleg jó (bár ezt egy ilyen kategóriás márkánál el is várja az ember lánya).
Ezt az üvegcsét szívesen elhasználom, de teljes áron egész biztos nem venném meg, mert olcsóbb lakkokkal is teljesen jól elvagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Regi84

2016. október 12.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad, jól fed. Sajnos attól, hogy egy lakk drága nem lesz tartósabb vagy jobb (Chanel pl botrányosan max 1 napot bír) úgyhogy erre senki ne is számítson, az eddigi színeket ajándékba kaptam, magamtól nem vennék, az Opi, Essie is hozza ezt a szintet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Viki_keni

2015. július 28.

Nem rossz, nagyon hamar szárad! Nekem egy barackos nude árnyalatom van, két réteget kell kenni mindenképp. Csak a száradása miatt nem ajánlom, minden lakk főlé teszek fedőlakkot, úh a tartósságáról nem tudok nyilatkozni. 6-7000 Ft-ot semmiképp sem ér meg! Túl van árazva, ugye a márkanév.. Biztos nem veszek többet, jobb minőségűt és divatosabb színeket máshol is találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

skin

2015. március 12.

Szeretem ezt a körömlakkot , mert tartós és szép ,egyetlen problémám csak az vele, hogy a limitált szíéria ,mint például most a tavaszi színek sajnos a vidéki lelőhelyeken nem elérhetőek. Budapesten mi a helyzet? Van tippetek, honnan lehet még beszerezni a limitált darabokat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

Dori_91

2015. január 16.

Egy olyan árnyalatot kerestem, ami valamennyire hasonlít a Dior Nude Chic/Safari Beige (219) körömlakkjára. (Tudomásom szerint már nem lehet kapni sajnos.) Egy Mülleres próba után esett rá a választásom a Jolis Matins (220M) árnyalatra, ami kicsit barackosabb beütésű, viszont napfényben gyönyörű. (Egy Diort és YSL-t próbáltam, de egyik sem illett a bőrömhöz.)
Hétfőn kentem fel, és még mindig szépen mutat, fedőlakkal is, bár a fénye kicsit megkopott, és hozzátenném, hogy vigyáztam rá, így talán ez érthető. Az egyetlen hátránya, hogy már a második napon elkezd picit lenőni a körömvégeknél (nálam csak kettőn), úgyhogy emiatt kicsit csalódott vagyok. Viszont mivel egy nude lakk, a kopás alig látszik, így tervezek beszerezni más színárnyalatot is. Meg egy kicsit ront rajta a Rimmeles fedőlakk is, szóval valahogy "összedolgoznak".
Összességében egy erős négyes.

Off, egy tipp: aki teheti, mindenképp próbálja fel előtte, és ha lehet, napfényben is nézze meg az adott lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Összességében egy erős négyes.

galagonyanya

2014. július 7.

A Vernis In Love 250N árnyalatot szereztem be még márciusban, a pécsi M. végkiárusításán. Tegnap érkezett el az idő, hogy kipróbáljam. Valami csoda ez a lakk. Nemrég jól lehúztam a menő lakkokat itt a KM-en, hogy nem sokat érnek, hát ez kivétel! Ez az árnyalat egy rózsaszínes-barnás-lilás, semleges szín, illik mindenhez. Alapozóval és fedőlakkal vittem fel, két rétegben - egy is elég lett volna, úgy láttam - könnyű volt felkenni, nem csíkozódott, egyenletes fedést biztosított, és elég gyorsan meg is száradt. És ami a lényeg, este fél nyolckor lettem készen, és másnap reggel nem találtam párnalenyomatot meg ilyesmit a körmeimen, szép egyenletes maradt mindegyiken a lakk. A tartósságáról majd úgy egy hét múlva nyilatkozom. Azért nem mondom, hogy ajánlom mindenkinek, mert amúgy bűnösen drága. Viszont, ha szembejön egy jó kis akció, ki ne hagyjátok!

Ud.: 5 nappal később: Le kell vonnom egy csillagot, mert eléggé hajlamos a lepattogzásra. Komolyan, a Max Factor sokkal tartósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

gilda007

2014. június 8.

Nagyon szeretem, a klasszikus vörös árnyalata van meg. Szépen fed, könnyen felvihető, nem szárad be. Érdekes, hogy egyszer a manikűrösömhöz elvittem, és kértem, hogy ezzel fesse ki a körmöm, és bár a minőségét dicsérte, az ecsetét nagyon nem. Ez amiatt érdekes, mert nekem nagyon bejön az ecsete is. Egyenletesen, nem csíkozva visz fel, vastagabb, de jó formájú, és az ügyetlenebb kezemmel is kvázi ügyes vagyok vele.
Az itt megjelölt árnál drágábban vettem a Douglasben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Az itt megjelölt árnál drágábban vettem a Douglasben.

annama

2014. március 6.

A Pure Narcisse 020M árnyalatot vettem, nem fed, csak halványan színez, inkább áttetszô, kellemes ápoltságérzetet ad, de pont ilyet kerestem. Szép, selyemfényû lakk, felkenni egy álom, sûrû, krémes állagú. Viszonylag jól szárad.

update: Egy hét után leszedtem, de csak mert halványodott a fénye. A lakk még mindig nem pattogzik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.