Lancôme

Ár:   4200-6000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mgina007, Módosítva: 2014. április 14.

Ár:   4200-6000 Ft
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Lancôme Lip Lover folyékony ajaktökéletesítő rúzs egy úttörő termék. A Lip Lover egymagában ötvözi az ajakrúzsok kifinomultan intenzív színét, az ajakfények vonzó ragyogását és az ajakápolók hosszan tartó, hidratáló hatását.

15 árnyalatban kapható

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő - 313 Rose Ballet
Ár: 2900 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, XI. Nádorliget lakópark, fizetés: FoxPost vagy személyes átvétel
Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő luxus mini szájfény 355 Frambois Étoile (utazó méret)
Ár: 2.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

LengyelB

2019. január 7.

Az utazóméretet kaptam ajándékba a 355-ös árnyalatból. A színe nagyon tetszik (a pink egyik árnyalata), felhordva sem lesz túl erős a színhatás. Tartóssága a nullával egyenlő, még evés-ivás nélkül is 1-2 óra alatt kenődik, lefolyik. Ami pozitívum, hogy nagyon jól hidratál, ám hasonló hatást jóval olcsóbb termékkel is el lehet érni. El fogom használni, de teljes kiszerelésű terméket nem vennék, annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Joaninha

2017. november 15.

Egy termékmintám volt csak belőle, de elajándékoztam, mert bár nagyon tetszett a bogyós-málnás színe, egyszerűen borzalmas volt hordani. Ragadt és nem volt tartós egyáltalán, de ami a legjobban dühített benne az az, hogy kiült a szám szélére... Nem értem, miért ilyen népszerű, pedig ahhoz képest, hogy mit tud, nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Plusskutya

2017. október 15.

Vegyesek az érzéseim.
A tökéletesítést nem látom magamom, de tetszik a színe (313 - rose ballet), és jópofa a csomagolása.
A tartóssága nem indolkolja az árát, nem tud többet, mint a minőségibb szájfények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Vegyesek az érzéseim.

szappanka

2017. február 13.

Karácsonyra kaptam ajándékba, máskülönben sosem került volna hozzám, mert se a márkát, se a szájfényeket nem kedvelem különösebben. A Rose Ballet árnyalatot birtoklom, amelynek nagyon halvány, visszafogott, púderes rózsaszín színe van, apró csillámokkal, amelyeket csak nagyon közelről lehet észrevenni. Annak ellenére, hogy nem szoktam szájfényt használni, egészen megkedveltem, mert nagyon szép, természetes színe van, és éppen csak egy picit látszik, hogy valami turpisság van a számon, nem pedig csak sima ajakápoló. Ahogyan a fajtája többsége, úgy ez is eléggé szárít és tönkrevágja a csőrömet, de néha-néha szemet lehet hunyni efelett. Tartósnak nem mondanám, 2-3 óra után nyoma sincs, hiába nem nyalogatom, iszom, eszem, csókolom le. A csomagolása viszont nagyon mókás, hogy nem csak simán lepattintós vagy letekerős, hanem van egy pici gombocska, amelyet be kell nyomni, hogy kinyíljon. Nem rossz, de sosem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

muffin93

2017. február 7.

Nekem a Casse Noisette árnyalat van meg, ahogy a neve is írja, gyönyörű mogyoró színű :)
Nagyon szeretem, sűrű az állaga, így nem mászkál el egyhamar.
Tetszik a hegyes végű szivacsos applikátor, nagyon szépen lehet vele kontúrozni.
Egyáltalán nem szárít, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Nagyon szeretem, sűrű az állaga, így nem mászkál el egyhamar.
Egyáltalán nem szárít, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve.

Lillababa

2017. január 31.

Ragaszkodó, sűrű, intenzív színű szájfény, pár órás tartóssággal. Jól hidratál, de magában picit csúszkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

sztinke

2016. október 25.

Csomagban jutottam hozzá (szempillaspirállal, szemceruzával és körömlakkal). A színe nem igazán az én árnyalatom, de mivel keveset kenni is lehet belőle, természetes szájfény-hatással, így el tudom használni. Ami pedig a hatását illeti, meglepően jó. Felkenve érezhető, de kellemes réteget hagy, nem ragad, nincs íze, sem illata, egész tartós és tényleg hidratál. Úgyhogy egy erős 4-est megér, de teljes áron nem venném meg, nem nélkülözhetetlen darabja a sminkkészletemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

NovakneViki

2016. január 15.

Én nagyon szeretem, ha kicsit ki van száradva a szám akkor ezt használom. Általában reggel felkenem és délutánra helyreigazítja a számat, persze evést, ivást nem bírja ki, de ne akarjunk mindent egyszerre :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

orybea

2015. december 1.

Olyan, mintha sűrű mézet kennék az ajkamra, amikor felteszem. Nagyon kellemes viselet és kellően pigmentált, persze nem fed, hanem fényes, áttetsző. Folyamatosan fog, de nem kopik gyorsan, marad mindig elég a számon ahhoz, hogy egy enyhe színt szétdörzsölhessek még evés-ivás után is. A rúzs nyitása nagyon helyes: a rajta lévő gombot megnyomva felemelkedik a kupak, így egy kézzel is lehet kezelni. Szép színei vannak, nekem a 357-es bogyós gyümölcs árnyalat van meg, amit szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

senskin

2015. március 14.

Tökéletesít bizony. Elcsábultam rá és szemceruza helyett őt vettem meg. Elegáns, könnyed, nőcis csomagolása van. Talán a képen látható árnyalat van meg, de nem vagyok így benne biztos. Mindenesetre a rózsaszínes-narancsos szín, csillogó és ápolt hatást kelt. Luxus használni.
Vajon az árát megéri -e?
Néha igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Vajon az árát megéri -e?
Néha igen.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.