Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 24.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: sáfrány, kömény, rózsa, jázmin, vetiver, szantálfa, nagarmot fa

Ár: 17800 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
BettinaFox

2019. november 1.

2008 ősz, D nevű parfüméria, hostess lány invitál, próbáljam ki, fúj a csuklómra belőle. Szerelem első szaglásra. Még sosem találkoztam ilyen parfümmel.
2019 ősz, Magnifique az el nem múló szerelem, még mindig a szignatúra illatom.
Különleges, nőies, nem hétköznapi, fás, fűszeres, szantál-sáfrány-rózsa gyönyörűség. (Pedig nem szeretem a rózsás/virágos parfümöket!)
Ez az illat annyira én vagyok. De nem használom minden nap. Tavasztól őszig, ha piros vagy rózsaszín ruha/pulóver van rajtam. Illetve különleges alkalmakra. Nyáron soha!! (Kivéve, ha hűvösebb az idő)
Természetesen már nem gyártják... Miért is ne vonnák ki a forgalomból az ÖSSZES jó illatot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

2019 ősz, Magnifique az el nem múló szerelem, még mindig a szignatúra illatom.

skin

2019. szeptember 25.

Igazi finomság.
Van hogy egy illatot egy személyhez kötünk,én így vagyok ezzel.
Egy arc egy mosoly és pont ennyi történt és semmi több. Mégis egy örök emlék .
Roppant tartós illat,nem mai cukor szirupos az is igaz,de kellemes nőies csak 30-tól felfelé ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Igazi finomság.
Van hogy egy illatot egy személyhez kötünk,én így vagyok ezzel.
Egy arc egy mosoly és pont ennyi történt és semmi több. Mégis egy örök emlék .

havana74

2018. szeptember 22.

Nálam csak üvegből illatolva és ruhán működik,.ezért ma üvegében felteszem eladásra. A kömény és a bőrkémiám veszedelmes viszonyban állnak egymással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Masnuci

2018. augusztus 1.

Ez az a parfüm, amit már legalább ötször megpróbáltam itt jellemezni, de sosem jutottam el a második mondatig. Most is csak azért, mert mellébeszéléssel kezdtem :o) Na szóval nem tudom "kibontani" az illatot, nem tudom egyesével kiemelni az illatjegyeit és azt sem tudom megmondani, hogy rajtam melyik dominál. Ha magamra fújom olyan érzésem lesz, mintha eggyé válna a bőrömmel. Mintha nem is lenne rajtam parfüm, csak én magam lennék ez az illat, teljesen magába szippant, már nem én vagyok Én, hanem Ő vagyok. Ő az aurám, együtt mozgok, lélegzem és lüktetek vele. Elképesztően pazar érzés! A tartóssága pedig mindent visz. Reggel munkába induláskor egy pisszenés, fél óra séta, aztán 8 óra munka és még mindig egyek vagyunk. Minden cseppje aranyat ér! Sajnos már nem sok van az üvegben, de ezt a keveset jobban őrzöm mint a bölcsek kövét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

kvin

2018. február 23.

Update:
Megnéztem pontosabban miből is áll ez az illat, az egyik illatjegy rosszul van itt feltüntetve! Szegfűszeg nincs benne, cserébe van viszont KÖMÉNY!!! Ha ezt tudom.... gyűlölöm a kömény minden formáját, felkavarodik tőle a gyomrom, ez volt hát, ami végig zavart benne és bántotta az orrom. Az édesség már csak ráadás, de alapvetően a kömény vette el a kedvem ettől az illattól, csak akkor még nem tudtam megnevezni.

Üvegben szagolva felcsillant a szemem, igen ez lesz az!
Nagyon kedves és türelmes km-s partneremmel hosszasan cserélgettünk eszméket illatokról, így jutottam végül hozzá (külön hála, amiért az utolsó millijeit osztotta meg velem!)
Sajnos megint az történt, hogy magamon érezve csalódnom kellett az előzetesen megszaglászott illathoz képest. Csalódtam, de nem azért, mert ne lett volna finom az illat, hanem mert totál nem olyan, mint amit először éreztem és amire számítottam.
Első felindulásomban rögtön 5 csillagot adtam, igazán nagyvilági illatnak indul, de pár percen belül rajtam teljesen átváltozik, és már nem mondanám kifejezetten elegánsnak, nem tudom mi, de valami zavar benne, amitől nem tudom imádni.
Majd később megtörtént az oly sokszor megsiratott leívelés, az édessé válás... (mint a Black Opium esetében is)
Van benne valami, ami szúrja az orrom, amitől nem elég kifinomult, amitől soknak érzem. Egy fokkal feltűnőbb, mint szeretném - ha én vagyok a bordó, ő a piros.

Órák múlva visszatérve értékelek: Édes, édes, édes!
Szív illatig még bírta, aztán kifújt, eltűnt a "steng", nem csípem ezt az édes virágos illatot, legszívesebben felülfújnám. Nagyon hiányolom a feloldó, fanyar, hűvös szabadság-illatot, ami magabiztosságot ad.
Megtartom, mert a másik nemnek bejön, de ezt a tömény édes-balzsamos illatvilágot nem igazán érzem magaménak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Update:

Üvegben szagolva felcsillant a szemem, igen ez lesz az!

Órák múlva visszatérve értékelek: Édes, édes, édes!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 21.

Elegáns hölgyek illata, ez az első, ami eszembe jut róla. Kifinomult, különleges és tartós. Örülök, hogy velem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 21.

noelnora

2017. március 16.

Egyszoval tudom le irni mit gondolpk erről az illatrol annyit hogy imádom....hihetlen jo az illata és tartos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

zekatty

2017. február 9.

Még a múlt év végén vettem itt, a drága tundurtól (Ági) 30 ml-est, majdnem tele. Nekem nagyon bejött a fás-füstös-rózsás illata! Nem alkalminak gondolom, én leginkább férfiakkal történő üzletkötői tárgyalásokhoz szoktam feltenni. Egy problémám van vele, hogy az én bőrömön nem elég tartós sajnos, pedig itt előttem sokan lerobbanthatatlannak írják: Ezért -1 pont jár neki, tőlem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

mafalda

2016. szeptember 30.

Neeeeeeeee, hihetetlenül nyanyás és valami borzalmas olcsó parfümre emlékeztet. Nem hiszem el, h horror áron megvettem és ennyire nem finom az illata....kénytelen leszek elajándékozni, vagy azzal büntetni magam ha már ennyi pénzt kidobtam rá h ezt viseljem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Anne74

2016. július 26.

Ez az illat maga a NŐ.
Tökéletesen eltalálva, tökéletesen összerakva, tökéletesen egy lenyűgöző hatást kiváltva.

A környezet ledöbben.... S én is amikor viselem.

Ez az illat nem mindennapi.

Ritkaság. Nehezen beszerezhető. Magyarországon szinte nem lehet megvásárolni.

Ám szerencsére külföldi útjaimon (általában a Franciaországban tudok egyediekhez hozzájutni) "megszerzem". Így a fél üveg mellett, szinte párhuzamosan sikerült egy tele üveg vásárlása ebből a csodából... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Ez az illat maga a NŐ.

A környezet ledöbben.... S én is amikor viselem.

Ez az illat nem mindennapi.

Ritkaság. Nehezen beszerezhető. Magyarországon szinte nem lehet megvásárolni.