Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák

kendahajadra

2015. december 26.

Azt kell mondjam, nagyon nem vált be. Az árnyalat elütött a bőrömtől, az állaga nagyon nehéz volt, szem alatt ráncosodott, a bőrhibákat nem fedte el. És ráadásul volt benne valami irritatív, mert nagyon kipirosodott tőle a bőröm. Bukta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

torppicur3

2015. március 13.

A 01-es árnyalatát vettem meg, de nem az igazi. Sem színben, sem fedésben. A Longue Tenue ennél többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.