Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   parfümériák

9-es fényvédővel rendelkező zsiros-fénylő bőrre való kiváló texturájú alapozó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Imádtam, amíg ki nem vonták. A 010-es volt a színem, örültem hogy a világos bőrömre is van tökéletes szín. Könnyű volt vele dolgozni, imádtam az illatát (engem a fahéjra emlékeztetett), a fedése is tökéletes és tartós volt. Sokáig kerestem az utódját miután már nem tudtam beszerezni, és mindig szomorú voltam mert semelyik alapozó nem ért a nyomába: és márkán belül sem találtam hozzá hasonlót. A Visionnaire hatalmas csalódás volt, míg végül ott találtam meg az igazit ahol sosem gondoltam volna: Alverde Cover and Stay. Azért hiányzik ez a Lancome, remélem rájönnek, hogy rossz ötlet volt kivonni. Újravenném ezt a tubust mert sokáig hűségesen szolgált engem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Csanadiadri

2016. szeptember 29.

Nagyon szeretem, 10 pontos alapozó! A bőrömre pont tökéletes! A márkátol nagyon sok dolgot használtam régebben, mostanra kevés dolog maradt, de ő igen. Természetes színt ad, de elég keveset is viszek fel. Sokáig elegendő, csak elég borsos az ára. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 29.