Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hexen, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák

Lancôme Ombre Magnetique Szemhéjpúder
Ár: 2900+posta , Eladó: varnaim
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest 3.ker., fizetés: --
Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder teszter
Ár: 600 Ft/ db + pk. , Eladó: adri0419
Állapot: Próbáltak , Helyszín: Dunakiliti, fizetés: Előre utalás után küldöm postán.
KataMayaNagy

2018. május 22.

Szerencsére több 4-es palettám is van, és mindegyikkel nagyon elégedett vagyok. Annyira szépek a színek, könnyű velük dolgozni, és iszonyat tartósak. Nem is szívesen próbálok azóta mást,mióta ezt felfedeztem. Nem állnak össze, és nem potyognak le, ott maradnak, ahol kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Stenico

2015. május 30.

A cuban brown árnyalatot használom, kell alá primer, hogy szép egységesen el lehessen dolgozni, de utána szuper tartós.

UPDATE: Ajándékba kaptam egy F30 rose des sables palettát 4 színnel, amiket egyszerűen imádok. Mind gyönyörűen pigmentált, finoman csillámos, nappali sminkhez ideális. A sötét színt még szemöldökre is szoktam használni, annyira jól bírja a strapát, egész nap nem kell igazítani rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Clauril

2015. május 24.

Egy négyes palettát és egy monot birtoklok, és imádom őket. Primerrel egész álló nap gyönyörűen tart, meseszép élénk színe van apró, szolid csillámokkal, amik egyáltalán nem peregnek. Általában alkalmakra használom, mert hétköznapokra inkább a matt színeket preferálom. Mindenesetre egy újabb négyes felkerült a "spórolok rá és mihamarabb megveszem" listámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

Egy barna és egy bézs árnyalatot vásároltam. Inkább palettákat használok, de ezeket a színeket pont nem rakták bele egyik válogatásba sem. Így megvettem és nem bántam meg. Elegáns csomagolás, kiváló minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

erika81

2013. március 15.

Három színt vettem meg: Black Green, Black Blue, Black Purple. Eleinte elég foltosan tudtam felvinni, de amióta teszek alá primert és egy alap színt, azóta egész nap tart és nem foltos. Szép színekben kapható és elég kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Guttmann Natasa

2012. november 2.

Annyira gyönyörű! Azt se tudom, hova nyúljak... Matt, gyöngyházfényű, irizáló esetleg csillogó? Szinte minden öltözékhez passzol, és tényleg változtatja a színét! Tartós, nem ül a ráncokban, jól záródó a tokja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

hexen

2012. július 27.

Az egyik nagy kedvencem (3 van). Több órán keresztül tartós, nem csomósodik, nem pereg le, és ami nagyon érdekes, én kaméleonnak hívom. Teszem ezt azért, mert ha elsőre kinyitod a palettát irizáló szürkével találkozol. Amikor felrakom, akkor azonban attól függően, hogy természetes fényben, vagy mesterségesben nézem, illetve a ruha színétől amit viselek változik az árnyalata, sőt a színe. De tényleg :-) A szürke és a zöld árnyalatai között, és ezt mások is mondták már. A barátnőmnek is megtetszett, elmentem vele megvenni, és amikor ott meglátta, nem akarta elhinni, hogy az az "egérszürke" :-)) szemhéjpúder volt olyan szép zöld a szemhéjamon :-)) Nálam nyerő :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 27.