Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 8.

Lelőhely:   parfümériák

Kompakt púder normál és száraz bőrre

Karminca

2015. szeptember 22.

Termeszetesen mint azt mar parszor leirtam ez is egy rettenetes csalodas, de mar meg sem lepodtem, nalam az osszes lancome marka csalodas, ablakon kidobott penz. Az en arcomon ez a puder gyonyoruen beleult a porusokba, meg a legeslegaprobb rancomba is ugy belement hogy legalabb 5 evvel neztem ki idosebbnek, raadasul nehezkes, borfullaszto, pont mint az alapozoja. Szamomra borzalmas

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.