Lanèche

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A benne található körömvirág és jojoba olaj szabályozza a bőr nedvesség tartalmát és egyensúlyba hozza a bőr vízháztartását. Tisztít és hidratál egyszerre. Hatékony védelmet nyújt a szabadgyökök ellen. Hajszálér-tágulatok, dehidratált bőr kezelésre kiváló, szeboreás és érzékeny bőrre is használható.

creammaniac

2016. november 2.

Napi szinten használom az esti arcápolási rutinom részeként, a bőröm kombinált, pattikra nagyon hajlamos. Eleinte féltem, hogy nem tisztít eléggé, ne adj' Isten komedogén összetételű, de egyáltalán nem tapasztaltam ilyesmit. Micellás víz és habzó arclemosó után használom és még mindig látok némi szennyeződést a vattakorongon, miután áttörlöm a bőröm vele. Nem szárít, sőt, az arcom szárazabb részei kevésbé dehidratáltak mostanság.
Nem tudom megítélni, hogy mitesszereken, pattanásokon segít-e,mindenesetre egyáltalán nem ront a helyzeten, így nálam már nyerő!
Az illata kellemes, engem a kozmetikai szalonok termékeire emlékeztet (nagyjából az is). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.