Laneige

Ár:   $30   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és a tonert egyesíti magában. Erősíti a bőrt, azonnali nedvességgel látja el. Friss és puha hatást eredményez. Minden bőrtípusra alkalmas.

Tmika

2019. november 22.

Egy kis üvegcsével van (amolyan deluxe minta), de már úton van a nagy kiszerelés. Folyékony krém, nagyon furcsának tűnt először. Ahogy masszírozom a bőrömbe a folyadékból egy enyhén zsíros érzetű krém lesz, de az én bőrömmel nagyon jól működik, hamar beszívódik, és puhává teszi. Reggelente arctisztítás után a Cosrx hialuronsavas esszenciájával kezdem, aztán jön ez (így ősszel, majd télen jó lesz, nyáron lehet, hogy már nem), és erre rakok bb krémet, semmi gondot nem okoz, sőt, sokkal szebben el tudom dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

melanie500

2019. november 17.

Nem is tudom. Jo is, meg nem is. Szerettem is, meg nem is. Erdekes allaga van. "Folyekony krem", tenyleg ez a legjobb kifejezes ra. O vegre (hala a Magassagosnak!) nem okozott mitesszereket es pattanasokat. De nem szerettem meg valahogy. Hidratalt, instant extrapuhasagot adott a bornek. Reggelre en megis zsirosabb borrel keltem es hagyott egy furcsa filmreteget maga utan felkenest kovetoen. Elajandekoztam, pedig nagy remenyeket fuztem hozza. Az osszetevok szepek, ez hogy-hogynem, nem csapta ki a boromet. Nem tudok rola egyebkent eszveszejtoen rossz dolgokat irni, csak nekem megsem volt az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

pancsolos84

2019. május 5.

Hogy én ezt mennyire szeretem! Egy szóval jellemezve ez egy folyékony krém! Nem tonik, nem esszencia, hanem hidratálókrém.
Súlyos, nagyon súlyos üvegben van a termék, klassz érzés kézbefogni. A kupak érdekesen záródik, ilyet még eddig nem láttam. Tekered és a végén még egyet kattan. Tuti nem tekeredik le véletlenül utazás közben.
A beltartalom tejszerű állagra, színre (mondjuk a 0,1%-os tejre hasonlít). Önthető, de nem ömlik, könnyen és biztosan adagolható.
Hihetetlen, de már önmagában szuperül hidratál. Erősen vízhiányos bőröm, van, 3 rétegnél többet sose tudtam még feltapicskolni az arcomra, húzós napokon a 2 réteg is elég, alapvetően pedig az egyetlen is nagyon látványos.
Nem hagy ragacsos réteget maga után, szépen együttműködik az utána érkező rétegekkel. Nagyon jó érzés, mert valóban hidratálja a bőrt, anélkül, hogy elnehezítené azt.
Nekem a csodaszer kategória!
(nagyon érzékeny bőröm van, mégsem okozott soha semmiféle irritációt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Nekem a csodaszer kategória!
(nagyon érzékeny bőröm van, mégsem okozott soha semmiféle irritációt)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.