Laneige

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes összetevőjű enyhe, friss, nyugtató szérum. Az olajmentes, átlátszó gél azonnal felszívódik a bőrön és hidratálja azt. A licsi kivonatok megnyugtatják a bőrt, és a mélytengeri víz megőrzi a bőr egészséges egyensúlyát.

Bettiiyy

2019. július 1.

Mint az összes Laniege termék, amit eddig kipróbáltam, ez se hozta nekem azt a pluszt, amiért azt mondom, újraveszem. Konkrétan ennél a szérumnál is azt éreztem, hogy jaj, de jó, kenem a bőrömet, de igazából akkor is ilyen lenne, ha nem kenném. Semmit nem tett az arcommal. Nem javított az állapotán. (Nem akarom azt mondani, hogy rontott a bőrömön, de nyaralás alatt ezt használtam, és napról-napra rondább lett a bőröm. Úgyhogy extrém körülmények között senkinek sem ajánlom első kipróbálásra.)
A szérum egy átlátszó, könnyed állagú, hamar beszívódó a gél és a folyadék között valami.
Én úgy éreztem, kell még a bőrnek a szérum mellé a plusz hidratálás.
Mindenkinek más a bőre, de én az én bőrömmel úgy gondolom, ár-érték arányban ez a termék nem sokat tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Én úgy éreztem, kell még a bőrnek a szérum mellé a plusz hidratálás.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine, Maris Aqua, Polyglycerin-3 , Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.