Laneige

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes összetételű enyhe, friss, nyugtató tonik. Az olajmentes, átlátszó gél azonnal felszívódik a bőrön és hidratálja azt. A licsi kivonatok megnyugtatják a bőrt, és a mélytengeri víz megőrzi a bőr egészséges egyensúlyát.

Bettiiyy

2019. július 1.

Csodálatos illata van. És most legszívesebben azt mondanám, ez az össz pozitívum, amit mondani tudok róla.
Nekem elég könnyen beszívta a bőröm, többet kellett belőle használnom, mint egy átlagos tonikból. Nem éreztem semmit, miközben ezt használtam, a csodás illatán kívül. Nem adott nekem plusz érzetet, vagy bármilyen wow hatást. Egy teljesen középszerű tonik volt. Kicsit olyan érzésem volt, hogy csak azért használom, hogy a tudat meg legyen, hogy teszek valamit a bőrömért.
Anyukámnak adtam a maradékot, mert ő szerelmes az illatába. Kíváncsi vagyok, neki milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Maris Aqua

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.