Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

S.K

2019. február 13.

Nagyon jó! Szép, fényes, puha hajat eredményez. Az ára sem veszélyes. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy a hajamon teljesen más illata lesz, mint amikor kinyomom a tenyerembe. De ettől függetlenül 5!

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nokedlee

2019. február 1.

Szuper! Brutál jó az illata, a hajam selymes,fényes és illatos tőle , de nem nehezedik el és nem ragad.. ❤

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

lizavetta

2018. december 17.

jöttem ünnepet rontani:) sajnos nagyon töredezett végű hajam van. a legutóbbi hajvágás után kezdtem használni - nyilván nem vagyok hülye, és egy ilyen terméktől sem várom azt, hogy begyógyítsa a sérült hajvégeimet:D múlt héten voltam megint fodrásznál, az ő objektív véleménye is az volt, hogy semmit nem segített az állapotán, ugyanúgy eltöredezett megint. ez az olaj szerintem tipikusan azok közé tartozik, amiknek a közvetlen használata szuper "felhasználói élmény", de a hosszútávú hatása sajnos nulla. azért végülis tényleg szép a csomagolása, jó az illata, és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de hogy "repair"elni nem repairel semmit, az is biztos. :(

lizavetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

k1995

2018. december 17.

Törölközőszáraz hajamra szoktam kenni és nagyon szeretem!
A hajam gyakran nehezen kezelhető, kemény tapintású, eddig egyedül a keratinos-tejproteines pakolással lehetett puhává varázsolni, de ezt sajnos nem mindig van időm és türelmem rajtahagyni a hajamon. Ezzel az olajjal csak bekenem és minden meg van oldva! :) Nagyon megszerettem már pár használat után és az illata is nagyon tetszik

k1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Törölközőszáraz hajamra szoktam kenni és nagyon szeretem!

Kittyki

2018. december 17.

Wow! Csak ennyit tudok mondani. Hajmosás után még félig vizes hajvégekre rakom rá (neked elég 1 nyomás is). Olyan gyönyörű, laza, jó illatú, fényes és gyengéd hajat varázsol. Köszönöm!

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Bivettke89

2018. december 11.

Vékonyszálú hajam van, amin ha a nem megfelelő olaj van nagyon zsírosodik!Viszont ez nagyon jó,imádom .Nagyon kellemes illata van ,tökéletesen vissza ápolja a hajam!5pumpaval használok a hátközépig érő hajamra ,majd szárítóm és gyönyörű fényes ápolt a hajam <3

Bivettke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Ygritte

2018. november 1.

Imádom!!! Az illata zseni nem az a mű tömény illat ami fejfájást okoz,nagyon puhi lesz a hajam tőle és fényes is, elfogyott a balszamom így csak sampon után törölköző nedves hajra tettem 2-3 pupányit levegőn megszráradt majd jött a fonás, kibontás után ugyanúgy puha és fényes volt a hajam.
Hatalmas mennyiség nagyon jó áron, a csomagolás pedig magáért beszél.Hígabb oljaról van szó amitől az elején megijedtem előző tapasztalaok alapján, hogy nem fog jól hidratálni de ez nem így van. Ajánlom!

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Vanesszaeszter

2018. október 27.

háááát én nem tudom ez mire jó:D Mármint az állaga szuper, a csomagolás elbűvölő, az illata szuper, de hatása egy nagy 0. Pénzkidobás:D semmire sem jó:D

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

fodornoncsi

2018. október 17.

csodaszer! (természetesen, mint minden másban) a design fogott meg, végtelenül aranyos a flakon. :) a hatásról már ne is beszéljünk! használom nedves, félszáraz, száraz hajra is, mindig kitűnően teljesít, még a töredezett hajvégeimet is puhává varázsolja. az illata is isteni kókuszos. nagyon megéri a pénzét, főleg, hogy rengeteg ideig elég lesz, pedig sokat használom.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

viewxy

2018. október 14.

Vizesen is, szárazon is működik. Jó egyenesítéshez, hajszárításhoz, csak levegőn száradáshoz. Puha lesz tőle a hajam, teljesen beszívódik és nem zsíros érzetű, a frizzy hatást megszűnteti de nem nehezíti el a hajam. Azta, nem gondoltam volna hogy ilyen jó, tuti veszek legközelebb is

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol