Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

rencike666

2020. július 6.

Átlagos hajolaj. Finom illata van, pont jó a sűrűsége nekem és sokáig elég lesz.

Update:
Mintha kicsit sárgulna tőle a szőke hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Update:
Mintha kicsit sárgulna tőle a szőke hajam.

Blackxentric

2020. június 27.

Utazás miatt szereztem be egy kicsi kiszerelést. Az illata nagyon finom és puha lesz tőle a hajam. Ha nem lenne bőven hajolajam lehet beszerezném nagyban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Fanny20

2020. június 20.

Eletem legjobb hajolaja! Probaltam mar sokfelet , koztuk joval dragabbat is, Joico, Loreal Professionel, egyik sem nyujtotta ezt a hatast! Apolt hajvegek, jo illat, hamar beszivodik, nem ragad! Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Pecci

2020. június 18.

2019.09.
Egyszerűen imádom ezt a szert! Szépen ápolja, hidratálja a hajat, csillogó, puha, fényes, jó illatú lesz tőle a hajkorona, és pluszban, ahogy észrevettem, a hajszárító hőjétől is véd. Tökéletesen épségben tartja az ép hajszálakat és tényleg jól funkcionál a hosszú haj eléréséhez: véd, hogy ne kelljen vágatni. Ami töredezett hajvégeket illeti, azt csak az olló tudja rendbetenni, egy hajápoló olaj erre nem képes, ilyen hatást senki se várjon tőle.
Olajhoz képest hígabb, folyósabb állagúnak tűnik nekem (Cien makadamia diós hajolaj után), de különösebb baj nincs vele. A használati útmutató alapján vizes hajra szoktam használni két/három pumpálásnyit hajmosás után, de inkább kettőt, mert nagy adagot nyom ki az adagoló. A felszívódása a terméknek jó, zsíros réteg nincs utána, maradéktalanul beszívódik a hajba és azt nem nehezíti el. Ma megyek és betárazok belőle még, hogy legyen tartalékban.

Update 2020.06.18.
9 hónapos használat után egy kis beszámoló: november óta ma jutottam el fodrászhoz először frissítő-vágásra, és hála a hajolajnak, illetve az ionizálós hajszaritomnak, csupán 1 centit (!) kellett belőle visszavágni, annyira szépen ápol és rendben tart az olaj. Olcsó, jó, hatékony hajápolási termek, és azt adja, amit ígér. A fele még megvan úgy, hogy minden hajmosás után használom (minden másnap hajatmosok). Nem romlott a hatása z idők során. Megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

2019.09.

Update 2020.06.18.

iamgerda

2020. május 31.

Egy évvel ezelőtt vettem körülbelül, eleinte nagyon bevált és gyönyörű fényesek voltak utána a tincseim, aztán egy idő után rettentően hullani kezdett a hajam, elkezdtem kísérletezni, hogy vajon mitől is lehet. És végül őt is kizártam egy időre a hajápolási rutinomból. A hajhullás abbamaradt, de több mindenen is változtattam az elmúlt hónapok során. Nem rég újból a kezembe akadt és gondoltam miért is ne, lehet, hogy csak időszakos volt a hajhullás, stb. De sajnos ahogy elkezdtem használni, a hajhullás is visszajött. Pedig nem raktam sokat egyszerre és a fejbőrömre sem került belőle. :( Egyébként nem lenne rossz termék, és lehet csak nálam váltotta ezt ki, de számomra így kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

kawaiichan

2020. május 20.

Nagyon szép a csomagolása, az illata is nagyon finom, rengeteg ideig kitart, és nagyon olcsó. Nem szörnyű, de van jobb hajolaj ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

magiii

2020. május 16.

Semmi extra, nem újravevős. Nem vagyok tőle elájulva. Volt már rosszabb hajolajam is, de jobb is. Az illata sem győzött meg. Átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Amadea

2020. május 2.

Nem is tudom... használtam már korábban hajolajat, a Helia-D-ét például nagyon szerettem, de ezt olyan semmilyennek látom, ha kifelejtem a rutinból, nem érzi a hajam a hiányát. Nedves hajra szoktam felvinni hajmosás után, az illata erős, de hamar elillan.
A flakon kétharmadát használtam el, ha elfogy, biztosan másikat választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

A flakon kétharmadát használtam el, ha elfogy, biztosan másikat választok.

almakrem

2020. április 23.

A frissen vágott szőke hajamra vettem, nehogy eltöredezzen és nagyon jól bevált, minden hajszárítás előtt kenem be a hajvégeimet mivel hővédő is van benne, vizesen kettő szárazon ha száll elég egy pumpálásnyi a regenerálódáshoz, az illata és az állaga is remek, jó vétel volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

boglarka223

2020. április 4.

6 hónapja használom, hajmosás előtt, hajmosás után, hajvasalás előtt, hajvasalás után, vizes hajra, száraz hajra, mikor hogy jut eszembe. Egyszerűen imádom. Az illata nagyon jó, kókuszos. Bőségesen használok belőle, de így is hihetetlen lassan fogy. Ha vizes hajra használom, akkor száradás után érezhetően puhább és fényesebb a hajam. Hajmosás előtt a hajtöveimre is szoktam masszírozni belőle, nem tapasztaltam, hogy ez zsírosítaná a hajam. Száraz hajon nekem picit nehezebben szívódik be, viszont hosszú távon szép eredményt hagy maga után a hajamon. Ha egyszer elfogy (bár az még nagyon messze van) biztos ezt veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol