Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

IsolatedIsland

2020. január 27.

Bár használtam már jobb illatú terméket a hatásával nagyon meg vagyok elégedve. A hajam sokkal puhább és kevésbé töredeznek a hajvégeim. Sok van belőle ezért nem kell minden hónapban új adagot vennem, ehhez képest pedig olcsó. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

tinkywinky13

2019. december 12.

Az illata nagyon finom, az ára és nagyon barátságos, a hatása pedig sokkal jobb, mint egy-egy drágább terméknek. Hajszárítás és hajvasalás előtt használom (haj tövére nem), és úgy tűnik, mintha kevésbé roncsolódna a hajam a hőtől, puha és selymes tőle a hajam. Sok nem kell belőle, úgyhogy tényleg nagyon hosszú ideig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

LanaRose

2019. december 4.

Hát nem is tudom, ha nem is használom hajmosás után akkor is ugyanolyan a hajam mint ha igen, amikor már hajvágás előtt vagyok és szárazabbak a hajvégeim akkor sem segített rajta, illatos tőle a hajam egy darabig de kb ennyi, elhasználgatom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

hrcpc

2019. november 19.

A teljesítményével nagyjából meg vagyok elégedve, nem drága termék, ezért csodát nem vártam tőle.... a szaga viszont borzasztó, enyhén kókuszos füst szagú. Mivel hatalmas kiszerelés, valószínűleg soha nem fogom bírni elhasználni, vadászom a jó illatú utódot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

szakalyreka

2019. november 17.

Nagyon jó az illata, jól táplál és fényes is a hajam tőle. Nedves hajon is szoktam használni meg általában a következő mosás előtt is. Ha kivasalom a hajam akkor azért több kell belőle. Pár hete gondoltam ha a hajamon ennyire jól működik talán a szemöldökömre is jó lehet, hülye ötletnek tűnik, de működik! Kevés a szemöldököm és sok helyen hiányos, de oda szépen növekednek a szálak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

birobarbara85

2019. november 15.

Kb egy életre elég mennyiség van benne. Jó kis olaj, de volt már jobb is, amit használtam. Az illata kellemes, nyárias. Maradhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

feve

2019. november 15.

ár/érték arányban jó termék, igazából nem a legjobb hajápoló, amit valaha használtam, de nem is voltak magas elvárásaim. Sokáig elég, a haj állagán javít, az illata sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Dorci94

2019. november 4.

Nyaralásra szereztem be, mert tudtam ,hogy a tenger+tűző napsütés kombótól sprőd lesz a hajam. Nagyon jó választás volt. Gyönyörűen hidratáltak maradtak a tincseim. Persze azóta is használom, mivel hajvégápolóhoz képest elég nagy adag, sokáig elég lesz. Az illata is kellemes, kókuszos de nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

setalomolly

2019. november 2.

Nekem tetszik a termék. Könnyen beszívja a hajam, nem lesz tőle nehéz zsíros hatású és rugalmasabb is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

anitakiara

2019. október 9.

Pár hónapja vettem, és szerintem az idők végezetéig elég is lesz :D az illata valami csoda, nagyon szeretem. “Tudásban” annyi, amennyit egy ilyen olajtól el lehet várni, se több, se kevesebb, ezért nem vonnék le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol