Best of Beauty 2019

Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

vszilvi94

2019. május 29.

Pár hete használom már, szuper puha lesz tőle a hajam és egyáltalán nem zsírosítja. Az illata is nagyon jó, és külön tetszik, hogy van benne hővédő is. Nem utolsó sorban pedig nagyon szép a csomagolása. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy (pedig elég kísérletező vagyok, de ez meggyőzött).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jete92

2019. május 27.

Bevált. Csodás az illata, puha tőle a hajam, könnyebb fésülni és hővédő is egyben. Én csak a hajam kb. alsó egyharmadára használom, mert zsírosodásra hajlamos, így nem kísérletezek a fejbőröm közelében. Kevés is elég belőle, úgyhogy nagyon sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Pecci

2019. május 15.

Egyszerűen imádom ezt a szert! Szépen ápolja, hidratálja a hajat, csillogó, puha, fényes, jó illatú lesz tőle a hajkorona, és pluszban, ahogy észrevettem, a hajszárító hőjétől is véd. Tökéletesen épségben tartja az ép hajszalakat és tényleg jól funkcionál a hosszú haj eléréséhez: véd, hogy ne kelljen vágatni. Ami töredezett hajvégeket illeti, azt csak az olló tudja rendbetenni, egy hajápoló olaj erre nem képes, ilyen hatást senki se várjon tőle.
Olajhoz képest hígabb, folyósabb állagúnak tűnik nekem (Cien makadamia diós hajolaj után), de különösebb baj nincs vele. A használati útmutató alapján vizes hajra szoktam használni két/három pumpálásnyit hajmosás után, de inkább kettőt, mert nagy adagot nyom ki az adagoló. A felszívódása a terméknek jó, zsíros réteg nincs utána, maradéktalanul beszívódik a hajba és azt nem nehezíti el. Ma megyek és betárazok belőle még, hogy legyen tartalékban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

anitaanett

2019. április 22.

Amikor vettük, az utolsó darabot hoztuk el a DM-ből, abból is gondoltam, hogy ezzel a termékkel nem lesz gond. Az illata egyszerűen mennyei, tömény kókusz! A csomagolása is igen egyedi, cuki, csajos, de a benne lévő hajolaj bőven megérdemli az 5 csillagot. Nagyon kevés kell belőle, hogy tegye a dolgát, én kétszer szoktam megnyomni és azt a mennyiséget oszlatom el a hajvégeken. Érdemes minden hajmosás után használni, viszont így is nagyon sokáig elég. Nem is emlékszem már mikor vettem és még több mint a fele meg van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Dortya

2019. április 21.

Ami a Repair funkciót illeti még mindig kivitelezhetetlen, mivel ha már egyszer töredezett azt nem lehet megjavítani. Viszont mióta használom, a még ép hajszálaim épek maradnak. Minden hajmosásnál használom a hajam végére balzsammal együtt. Mindenképpen megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

miuka

2019. április 7.

Az esztétikus kiszrelése fogott meg elsőnek. A pici verzióval kezdtem, de nagyon hamar elfogyott, így rögtön megvettem a nagyot.Imádom ♥ Az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

S.K

2019. február 13.

Nagyon jó! Szép, fényes, puha hajat eredményez. Az ára sem veszélyes. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy a hajamon teljesen más illata lesz, mint amikor kinyomom a tenyerembe. De ettől függetlenül 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nokedlee

2019. február 1.

Szuper! Brutál jó az illata, a hajam selymes,fényes és illatos tőle , de nem nehezedik el és nem ragad.. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

lizavetta

2018. december 17.

jöttem ünnepet rontani:) sajnos nagyon töredezett végű hajam van. a legutóbbi hajvágás után kezdtem használni - nyilván nem vagyok hülye, és egy ilyen terméktől sem várom azt, hogy begyógyítsa a sérült hajvégeimet:D múlt héten voltam megint fodrásznál, az ő objektív véleménye is az volt, hogy semmit nem segített az állapotán, ugyanúgy eltöredezett megint. ez az olaj szerintem tipikusan azok közé tartozik, amiknek a közvetlen használata szuper "felhasználói élmény", de a hosszútávú hatása sajnos nulla. azért végülis tényleg szép a csomagolása, jó az illata, és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de hogy "repair"elni nem repairel semmit, az is biztos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

k1995

2018. december 17.

Törölközőszáraz hajamra szoktam kenni és nagyon szeretem!
A hajam gyakran nehezen kezelhető, kemény tapintású, eddig egyedül a keratinos-tejproteines pakolással lehetett puhává varázsolni, de ezt sajnos nem mindig van időm és türelmem rajtahagyni a hajamon. Ezzel az olajjal csak bekenem és minden meg van oldva! :) Nagyon megszerettem már pár használat után és az illata is nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Törölközőszáraz hajamra szoktam kenni és nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol