Langhaarmädchen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2022. január 14.

Kategória:   Hajápolók

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mandy05

2024. március 9.

Félve vettem meg, de nekem bevált! Elseve keratinos sampon + Elseve kókuszos balzsammal együtt használom, kizárólag hajvégekre szárítás után.. Szépen beszívódik kb 1 óra alatt, szép fényes és selymes lesz tőle a hajam, anélkül, hogy zsírosítaná. Nekem ebben a kategóriában ez a legjobb hajvégápoló, pedig teszteltem sokfélét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 9.

Krisz86

2024. március 8.

Nagyon zsírosította a hajam,annak ellenére,hogy csak a hajvégekre ment...közben kiszárította a hajvégeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 8.

sophia_27

2024. március 4.

nagyon kiszárította a hajvégeket, az itteni értékelések alapján vettem meg, de óriási csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

szaffi1219

2024. február 26.

Itteni ajánlására vettem meg, mert borzasztó szárazak a hajvégeim, nekem egyáltalán nem vált be nem érzek tőle semmiféle változást :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 26.

BD77

2024. február 23.

A kedvenc hajolajam! Nem nehezíti el a kis vékonyszálú hajat sem, táplál, hamar beszívódik, jó az illata, árban is baráti. Újravevős! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

sophieliska2

2024. február 23.

Sajnos nekem nagyon zsírosítja a hajat, de az állagán javított az biztos. Ár-érték arányban kiváló termék, de hosszú távon új terméket keresek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

EnaM

2024. február 13.

Revox olaj helyett kerestem alternatívát,és hosszas keresgelés után erre az olajra esett a választásom. Három hónapja használom napi szinten, és egyáltalán nem csalódtam. Ritkán használom nedves hajon, mindennap szárazon, néha napi kétszer is, még se nehezíti el a vékonyszálú hajat - ha tényleg csak a végét kenjük!
Mióta használom a hajom sokkal fényesebb, szebb az esése, és valóban megszűnik a frizz hatás. Csak ajánlani tudom! Ekkora kiszerelésben ennyi pénzért, ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

kzmdra

2023. december 29.

jó kis olaj, nem nehezíti el a hajat, finom az illata. száraz és nedves hajra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

Betti_9

2023. december 19.

alig várom, hogy elfogyjon, de lehet, hogy kifogom dobni. Mióta ezt használom nagyon töredezik a hajam eddig sose töredezett. Szörnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 19.

Alizka

2023. november 16.

Néhány hete használom, általában hetente kétszer, nedves hajon, szárításkor. Nagyon intenzív az illata, hosszabb távon nem bírnám elviselni, szerencse, hogy elillan. Remélem tényleg van hővédő hatása. Eddig bevált, elégedett vagyok vele, ápolja a hajamat, nem ragad, nem nehezíti el. 3 pumpálásnyit oszlatok el, egyesével a hajam különböző rétegein. Alig hiányzik belőle, így sokáig ki fog tartani. Ár-érték arányban megfelelő. Hosszútávú hatását majd meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.