Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

chiocciola

2021. június 30.

szép, jó illata van, nem zsírosít, és tényleg segít a kifésülésben, extra gubancos hajon is bizonyított. Egészségesebb külsőt ad, de sajnos mint az összes eddig próbált hajolajnál, itt is az a helyzet, hogy ez nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

tátombák

2021. június 11.

Első hajolajam, gyorsan zsírosodó hajjal sosem mertem kipróbálni még a szárazkás végekre sem, inkább balzsamot használtam. A sok jó vélemény miatt megvettem, és most ott tartok, hogy minden nap használom, annyira megkedveltem. Reggel fésülködéskor 2 pumpálásnyit nyomok a tenyerembe, összedörzsölöm a kettőt, végighúzom a hajvégeken, és a hajkefe csak úgy siklik rajta, mindenféle kínlódás nélkül. Erre nagyon bevált, azóta hajbalzsamot is sokkal-sokkal ritkábban kell használnom, mert nagyon szépen ápolja a hajat. Hatalmas kiszerelés, ebben az ütemben használva nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

cseh.rebeka

2021. június 2.

Nekem nagyon bejött! 5 éve szívva van a hajam, hol ezüst, hol platina, tehát szegénykét eléggé megkínzom kisebb-nagyobb pihikkel. Az utóbbi időben ugyan ritkán van festve és szívva, de eléggé eltöredezett a vége. Egy sminkes srácnál láttam hogy ajánlja, gondoltam teszek egy próbát mert nem egy drága termék. Én minden másnap szoktam használni, kifésülöm a hajam és 1-2 pumpányi kerül a lapockámig érő hajamra, és szuperül műküdik, sokkal szebb a hajam vége! A kókuszolajtól az illata is nagyon jó, kis nyári érzésem van tőle mindig :) Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

karola98

2021. április 12.

Nagyon szerettem volna már venni a hajamra hajolajat, de nem tudtam eldönteni, hogy melyiket vegyem meg. Valamiert erre esett a választásom. Cseppet sem bántam meg. Kellemes illata van, és hajszárítás után végre nem olyan a hajam mint az oroszláné. Selymes, fényes lett tőle a hajam. Biztos, hogy újra fogom venni. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

dreammiyss

2021. április 5.

Egyik barátnőm tipikusan az, aki jó árért veszi a jó dolgokat és bedobta a kosarába, gondoltam én is adok neki egy esélyt, így hazahoztam (azóta anyukám a felét le is nyúlta). Kellemes használni, bár kifejezetten eltérő hatást nem vettem észre az eddig használtaktól. Volt már olyan termékem, amely kisebb tubusban volt, ám 4x-es árral. Ennyi pénzért mindenképp megéri. Újra fogom vásárolni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

klotildo

2021. április 2.

Már vagy négyszer vettem újra, minden hajmosás után és néha reggelente is használom a hosszú hullámos/göndör hajam végeire. Nagyon jó illata van, nekem ugyan nem marad benne sokáig, de használatkor nagyon imádom. A száraz hajvégeimet szép fényessé és puhává teszi. Minden hajmosás extra hosszú ideig tart nálam (sajnos), de ez a hajolaj nagyban megkönnyíti a kifésülést. Kipróbáltam a termékcsalád többi tagját is, de engem ez a hajolaj győzött meg a legjobban, ráadásul az átlagnál nagyobb kiszerelésű is. Ár-érték arányban kiváló termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Verena

2021. március 27.

Derékig érő, szőke, iszonyatosan száraz, roncsolt, töredezett hajam van. Sokféle hajápolót próbáltam már, nem sok sikerrel. Ez az első termék hosszú idő óta, ami látványos eredményt hozott. Először is hihetetlenül puhává varázsolta a szénaboglya hajamat, másrészt nem lapult le/esett össze/ zsírosodott tőle (mint minden mástól), és olyan szép egészséges kinézetű lett, hogy nem győzök betelni a látvánnyal. Imádom. Százezer csillagot érdemel, bárcsak hamarabb rátaláltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Amygdala88

2021. március 18.

Nagyon régóta megvan! Szeretem, elképesztő jó illata van. 2-3 cseppet szoktam belőle használni, de vigyázni kell vele, hogy jól el legyen oszlatva. Száraz hajra nekem nem olyan nyerő egyik olaj sem. Őszintén szólva nem gondolom, hogy ezek a termékek megakadályoznák a töredezést, de valamennyire ápolják és szebbé teszik a hajat. Szerintem akinek töredezésre hajlamos a haja vagy festett, 3 havonta muszáj vágatni a hajából, akármit használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

martuska83

2021. március 16.

Tavaly július óta használom, mivel a freshligtos olajam nem találtam sehol kellett valami alternatíva. Azt hiszem meg is találtam. isteni az illata, még mindig megvan a negyede pedig jó pár hónap eltelt mióta megvettem és heti kétszer mosom a hajam, szőke, seprűsödésre hajlamos a vége, mióta le lett vágva belőle 10 centi azóta nem törik, de a szárítás vasalás és festés mindig is roncsolt, de nem látok most törést. Az illata szuper, az állaga nekem megfelelő, sok mindent használtam, drágábbat olcsóbbat, de maradok ennél, ezt talán nem vonják ki a forgalomból.Újra fogom venni biztosan, megéri a befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Lolychan

2021. március 9.

Egy mini 20 ml-es kiszerelés volt meg. Az illata elsősorban isteni *w*. Az olajat könnyen beszívta a hajam, puhává és selymessé varázsolta. Sajnos a hatása viszont nem tartott sokáig, 2. nap már söprűsödött a hajam vége, alig bírtam bizonyos helyeken kifésülni. Mintha nem is használtam volna. :/ Pozitívum viszont, hogy a 20 ml is sokáig elég volt a félhosszú hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol