Langhaarmädchen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2022. január 14.

Kategória:   Hajápolók

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

Ár: 900 , Eladó: Tulipanlany
Állapot: A képen látszik, párszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: --

Salanki16

2023. január 14.

Annyi csoportban és posztban láttam már hogy muszáj volt megvennem.
Szőkített hajamon abszolút semmi jó érzés nem volt utána sajnos, ami nem feltétlen a termék hibája hanem az én hajam már lehet annyira rossz állapotban volt.
Aztán befestettem barnára és vágtunk picit
Azóta 2x használtam és mindkét alkalommal nagyon jó puha lett a hajam tőle.
Szóval extrém igénybevett hajra ne várjon senki csodát mint én😅.
Vizes hajra szoktam kenni hajmosás után az olajokat és esetleg hajformázás előt/után száraz hajra is.
Remélem hosszútávon is beválik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

Annyi csoportban és posztban láttam már hogy muszáj volt megvennem.
Aztán befestettem barnára és vágtunk picit
Azóta 2x használtam és mindkét alkalommal nagyon jó puha lett a hajam tőle.
Szóval extrém igénybevett hajra ne várjon senki csodát mint én😅.
Remélem hosszútávon is beválik

mircso

2023. január 8.

Finom illatú, nagyon puhává teszi a hajamat. Számomra kihagyhatatlan a rutinból csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 8.

aniko1

2022. december 9.

se az illatát nem érezni es nemis tett semmit a hajammal, nalam nem ujravevos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

se az illatát nem érezni es nemis tett semmit a hajammal, nalam nem ujravevos

NettiKadar

2022. december 6.

Hajmosás után, nedves hajra szoktam felvinni 2-3 pumpányit, aztán 2 hajmosás között is mikor eszembe jut..de ennyitől is szép puha lesz a vége. Az illatát nagyon szeretem, de az sajnos nem érződik sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.

Brunettee

2022. november 8.

Csak most látom, hogy nem véleményeztem még ezt a terméket. Ez egyébként jó hír, mert lassan 2 éve használok egyet, és ha az elején írom meg a véleményemet, akkor nem biztos, hogy nagyon pozitív lett volna. Nagy örömmel vettem meg, de aztán nem nyerte el a tetszésemet. Mintha kevés lett volna, nem éreztem, hogy rendesen ápol. Aztán elkezdtem festetni a hajam, ott már muszáj volt rendszeresen használnom. És igen, ez egy szuper termék. Nem zsírosít, nincs brutális mű illata, és jól ápol. Száraz vagy nedves hajon is működik, puha lesz tőle a hajvégem. Természetesen kiegészítem más termékekkel, de mint hajolaj ez egy teljesen korrekt termék. Az ára rendben van, és egy örökkévalóság, mire elfogy, pedig nem spórolok, hajmosások után 4-5 pumpányit is elhasználok. Mégis, a negyede még legalább megvan. Ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

PearlMommy

2022. november 7.

Nagyon szeretem!
Itteni vélemények alapján vettem meg hónapokkal ezelőtt, és nem csalódtam. Hajmosás után törölközőszáraz hajra viszek fel 2-3 pumpányit, mosások közben pedig esténként 1-2 pumpányit. Nagyon-nagyon puha lett tőle a hajam. Más olajokat is használtam, amikkel bár ugyanilyen jó eredményt értem el, de azok sokkal drágábbak is voltak. Mindenkinek ajánlom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 7.

Nagyon szeretem!

Mixie

2022. október 19.

Millió haj olajat probaltam mar mindenfele arkategoriaba a hullamos vizhianyos hajamra,egyik se ert semmit,ez a termek viszont tenyleg (az èn hajam) super puhava, fenyesse teszi,nem neheziti el reggel es este is hasznalom. Ajánlom kiprobalasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

fannivea

2022. szeptember 14.

Rengeteg hajolajat próbáltam már és kevés közülük, amit igazán megszerettem. De ő az egyik.
Simán felveszi a versenyt sokkal drágább olajokkal is, jól ápol és ahhoz képest amilyen sűrű a textúrája, egyáltalán nem nehezíti el a hajat.
Az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

Az illata is finom.

Suzy07

2022. augusztus 24.

Általában a többi olajhoz képest ez jobban megéri ár értékben, mert nem csak 100ml
Szeretem az illatát, fényes is lesz tőle a hajam
De nem egy "hűha ilyen csodálatos még sose volt a hajam" termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

Szeretem az illatát, fényes is lesz tőle a hajam
De nem egy "hűha ilyen csodálatos még sose volt a hajam" termék

Bianka0204

2022. augusztus 17.

Ár-érték arányban végülis nem rossz, finom illata van. Úgy ahogy teszi a dolgát, de nekem más márka hajolaja sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.