Lanolips

Ár:   €15   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 16.

Ár:   €15
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Legfontosabb összetevője a lanolin, amely  a természet egyik szuper hidratáló terméke, és évezredek óta használják a bőr száraz és sérült bőrének javítására. Használható ajakra, könyökre vagy bármilyen érzékeny bőrfelületre.

Lanolin eo I h Lanolin Oil eo I eu 1 0

gaz1ra

2020. április 16.

Azt hiszem megtaláltam a csoda-összetevőt a mindig cserepes, száraz ajkaimra: ez a lanolin. Egy Cult Beauty-s rendeléshez adták ajándékba ezt a kis kencét. Sokáig nem nyúltam hozzá, a szagát sem bírtam elviselni, milyen kár volt. Éjszakára szoktam felkenni, tartósan pihe-puha ajkak az eredmény. Próbáltam kiszáradt kézre, könyökre is, de így nem találtam túl komfortosnak a használatát, mivel nagyon ragadós maradt és össze-vissza kentem vele mindent, viszont ajkakra szuper. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Hidratálók: Lanolin

Lanolin Oil eo I eu 1 0