Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:orientális-fás

Illatjegyei:bergamot,boróka,bors,rózsaszín bors,kardamon,levendula,méhviasz,mogyoró,ámbra,benzoin,dohány,vetiver

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. november 9.

Én nem cifrázom túl. Nincs olyan férfi akinek ezt ajánlanám. Nagyon finom mézes cukorka szaga van, de ez nem parfüm és főként nem férfi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 9.

karakumsivatag

2017. október 20.

A mostanában illatolt pasis illatokból leginkább ez az, amit nőként nem fújnék magamra, inkább meghagynám a páromnak. Nagyon kellemes, megnyugtató férfias illat és pont ezért, ha én használnám, akkor nem azt érezném, hogy egy vagány pasis parfümöt használó nő vagyok (egyébként nem is vagyok:), hanem csak finom, pasis illatom lenne és az nem ugyanaz. Nekem elsőre a dohány és a kardamon érződik ki belőle leginkább, aztán csendesedik és édesedik. Semmiképp sem dögös, vagy polgárpukkasztó illat, hasonlóan mint általában a Lanvin illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

dalma92

2017. augusztus 17.

Az itteni vélemények hatására azt éreztem: nekem ez kell. Hát vettem egy 30 ml-t. És most ezúton fejezem ki csalódottságomat, ugyanis kaptam egy törött fújókást. Úgy elkedvetlenedtem, hogy megragadtam az alkalmat, magamba süllyedtem. Picit túltoltam a parfümvásárlást. Jaj... hülyén is érzem magam már. Imádom az illatokat, boldog vagyok tőlük. Úgy izgulok egy- egy csomag bontásakor, mint régen randi előtt a sráccal, aki tetszett. Nem tudom, lehet kicsit pihentetem ezt. De nekem most ezek fűszerezték a mókuskerék-napjaimat. Mondja valaki, hogy érti miről írok?!...

Az illat finom, fűszeres, kicsit pasis, de én viselni fogom. Páromnak is tetszik :)

Ez már a második illat, amely borsot, mint illatjegyet tartalmaz, és nagyon tetszik! Azthiszem Ez egy irány lehet, amerre érdemes keresgélni.
Egyébként minél több illatot próbálok, annál inkább finomodik az orrom, tök jó :)
A balsors nagyon nem akarja, hogy legyen egy ilyenem, de akkoris lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

A balsors nagyon nem akarja, hogy legyen egy ilyenem, de akkoris lesz! :)

Lapo

2017. április 26.

Minden porcikája végtelenül izgalmas ennek a csodának..:

Avant Garde, hiszen így hívják:

"Mindazon képzőművészeti és irodalmi irányzatok neve, melyek a 20. század elején jelentkeztek, s melyek alapvetően megváltoztatták a művészetről alkotott képet, illetve magát a művészetet. Céljuk a lázadás, a hagyományos művészeti formák felbontása és új kifejezésformák keresése. Az irányzatokban többnyire nincs semmi közös, csak a lázadás, a formabontás vagy építés szándéka. Jellemzője, hogy szakít a hagyományokkal, szakít a közönséggel, széttöri a megszokott formákat"

A fentiekre maximálisan rászolgál az üveg csodás formája, hiszen tulajdonképpen egy szobrot kapunk az illat hordozója képpen.. ha van a parfüm üvegeknek művészi jellege (márpedig van) akkor ebben az esetben ezt maximálisan kiaknázták.. Ízléses, kecses, csodás és valóban formabontó minden hagyománnyal ellentétben. Egyszerűen jó ránézni és ilyenkor megkívánja az ember a benne rejlő egyébként további izgalmas tartalmat..

Az illat egy frissen és melegen tálalt fűszeres vaníliás sütemény illata.. válogatott alapanyagokat és gondosan mért összetevőket tartalmazó sütemány ez, annyira, hogy biztos vagyok benne, élete legjobbját szerette volna most elkészíteni a szakács.. Egy meleg, bújós, akár romantikus, végtelenül finom, édes komplex alkotás. Nem sok, nem fojtó, minden tekintetben kiegyensúlyozott.. Semmi karc,semmi kivetni való alkotóelem nincs benne.

Egyáltalán nem érdekel, sem a hatósugara, sem a tartóssága (bár ez ügyben sincs szégyenkezni valója)..
Egyik örök darabja a gyűjteményemnek..megbabonázott..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Minden porcikája végtelenül izgalmas ennek a csodának..:

Avant Garde, hiszen így hívják:

Egyik örök darabja a gyűjteményemnek..megbabonázott..

egyboszorka

2016. október 7.

Első benyomásos vélemény lesz, igazából nem is az enyém. Most kaptam a mintát, magamrafújtam, férfiillat, de annak isteni, jövő héten kezdem a tesztelését. DE! A férjem körülszaglászott, és megkérdezte, hogy mi ez a finom illat. " Tetszik? "- kérdeztem. A válasz több volt, mint megdöbbentő, kicsit még értelmezem, de leírom szóról szóra. " Ha egy férfi nőt akar, akkor ilyen illatot szagolgasson, mert erről egyből AZ jut az eszébe..." Csodálatos dolog 15 év házasság után ilyen meglepő dolgokat hallani!
Nem mondom meg az én Drágámnak, hogy ez férfiparfüm. Nem esne jól neki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Nem mondom meg az én Drágámnak, hogy ez férfiparfüm. Nem esne jól neki...

szilviakiralyno

2016. március 3.

Annyira finom, keleties-fás-fűszeres , egyszerűen isteni. Gondolkodom rajta, hogy nő létemre bevállalom, de ahogy olvasom nem vagyok ezzel egyedül. Biztos, hogy nem mindennapi illat, egyedi és valóban rajongásig lehet szeretni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Lilu

2016. február 16.

Annyira finom, hogy az valami elképesztő, mézes, fűszeres fás gyönyörűség. A szívem kihagyott egy ütemet mikor megéreztem <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

galagonyanya

2015. június 27.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire lázba tudnak majd hozni engem a pasiillatok, de valóban így van: a Jaipur Homme után ő a második, amelyet férfiparfümként tartanak számon, mégis, teljesen levett a lábamról. Bámulatos egyébként, egy nőt is annyira öltöztet, mint a legdrágább női parfüm. Valami nagyon finom, érzéki gyönyörűség! Az első percek fűszeresen telnek, de nem túlságosan - ami utána következik, az maga a gyönyör, lágy dohánnyal, levendulával, melyet a méhviasz édesít egy picit. És tartós, nagyon tartós, a hajam szokta őrizni az illatot, nagyon jólesik, amikor körülölel ez a csodálatos aroma. Férfiillat...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Málni

2013. július 23.

Köszi! Találtam is belőle szagolandót!:)
Az illata nagyon jóóóóó, rögtön az YSL Nuit de l`Homme Frozen Cologne-t jutatta eszembe (amit szintén imádok), édeskés, sütis, majd rövid időn belül füstösebbé alakul és akkor már a Baux keveréke:) Az orrom szerint Nuit+dohány=Avant Garde
Egyáltalán nem tömény és nem nyomasztó, nem gondolnám, h kifejezetten téli illat lenne.
Sajnos nem elég erős, 2 helyre is kifújtam, egyiken már 10 perc múlva se lehetett érezni, kézfejemen még tartja magát vmennyire, ezért maximumot nem kaphat semmiképpen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Köszi! Találtam is belőle szagolandót!:)

Laci

2013. január 18.

Az üveg...az a stílusos üveg tehet róla, hogy édesanyám konkrétan rajongója lett eme Lanvin-nak. Ez egy szexi, magabiztos, modern illat, mely az édes dohány, a méhkaptár kincsei és a púderes levendula körül forog. Ezt bolondítja meg egy fás fűszeresség, melytől igazán erotikus illatba burkolózhat, aki őt választja. Szerintem unisex, annyira, mint Eau de Baux, őrülten kellemes aromája van. Úgyhogy ketten rajongunk már érte, de mivel hamarosan itt a tavasz, nem fogom beszerezni, mert ez egy ízig-vérig fagyfűm, melegben ez már többet árt, mint használ. Engem elcsábított első szippantásra ez a férfi dög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.