Lanvin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: feketeszeder, citrusok, körte, bazsarózsa, frézia, málna, szantál, ámbra, pézsma

ElenorSmith

2021. augusztus 30.

Egy üde, kellemes, nőies illatot kerestem, ami lehetőleg nem a kondenzcsík kategóriába tartozik. Telitalálat. Rajtam üdítően friss, kellemes virágos-gyümölcsös illat. Tavasszal és nyáron nagyon szeretem viselni, de ősszel, még a hidegebb idők beköszönte előtt is szívesen nyúlok hozzá. Lanvinék tudnak alkotni. Nálam megérdemli az 5 csillagot. Egyik nagy kedvencem. Jól kiegyensúlyozott, nem túlságosan összetett illat,viszont kategóriájában jól teljesít. Aki egy elegáns, visszafogott, de üde virágos illatot keres némi gyümölcsös akkorddal, amivel nem lehet mellé nyúlni, annak szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Pünyike

2020. november 23.

Az én bőrömön inkább gyümölcsös, virágos jegyeket egyáltalán nem éreztem. Finom málna egy kis citrussal. Valamikor régen, még kislány koromban volt hasonló illatú samponom, nagyon szerettem, hogy málna illatú a hajam. De már nem vagyok kislány, ezért nem is tudnám elképzelni magamon. Nálam fiatalabb korosztály illataként tudnám elkpézelni. Mosolygós, üde, pirospozsgás lányokon. Pont, mint a málna. Sajnos nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 23.

Vikkkinca

2020. október 21.

Szeretem! az üvege pont olyan mint a belseje-csajos,üde,igazi tavaszi,friss virágos illat,egy kis édességgel megfűszerezve.A tartóssága nem az igazi,estére nem nagyon lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Erikaaida

2020. február 5.

Szüntelenül kísérletezem a Lanvin illatokkal. Potom pénzért vettem az egyik drogéria kiárusításán. Az üvege nagyon szép, egyszerű, semmi giccs. Kifújáskor harmonikusan érződik a szeder-citrom-málna kombinációja, nagyon friss, kellemes, simogatóan gyümölcsös illat, de szinte semmi sillage, a tartóssága meg kb. fél óra...Nagyon szomorú vagyok, de egynek jó lesz a gyűjteményembe, megválni nem fogok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Naspoja

2019. május 27.

Szeretem ezt a márkát de ennek parfümnek szinte semmi tartóssága vagy mélysége nincsen rajtam. Illatra talán márna-szörbet: kellemes nyári kis semmiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

DorkaR

2019. március 25.

Számomra az egyik legnagyobb parfümszerelem! Az én bőrömön tartós, kellemes és szerintem kifinomultan visszafogott. Körülbelül 8 éve az egyik állandó illatom és mivel nem túl gyakori, az ismerőseim ezt már velem azonosítják. Egyébként sokszor idegenek is megkérdezik, hogy milyen illat van rajtam, mert tetszik nekik és nem jön szembe állandóan az utcán, mint mondjuk egy Giorgio Armani Sí. Viszont sajnos egyre kevesebb helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Mesiann

2018. március 5.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszett az illata. Kellemes, könnyed parfüm, a tartóssága valóban csupán annyi, mint a jóval olcsóbb spray-k vagy eau de toilette változatok. Többször újra kell fújni, így az eredeti árát nem tudom, mennyire éri meg... A kivitelezése viszont nagyon esztétikus, kis áttetsző, rózsaszínes szalaggal van átkötve az üveg, ami apróság, de nagyon illik ehhez a parfümhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Burya

2018. február 2.

Nem rossz, kellemes kis nyári semmiség, amiről senki meg nem mondja, hogy mi az - ha egyáltalán észreveszi. Mert hogy a tartóssága pocsék. Másfél órát bír összesen, ruhán, bőrön, hajban, hidegben, melegben, mindenhogy. Az illat maga tényleg kellemeske, málnaszörp egy kis citrommal, amolyan nesze semmi, fogd meg jól kategória, amit tinilányoknak adunk ajándékba, mikor a komolyabb illatokat még nem tudják viselni, ez meg még nem röhejes rajtuk. Az illat 4 csillag lenne, de a tartóssága miatt csak hármat kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

andrea91

2018. január 31.

Nem értem hogy lehet ennyire népszerű ez az illat. Kb legjobb indulattal olyan mint egy VS testpermet, minden tekintetben. Nekem azok egyébként különlegesebbek sőt talán tartósabbak is. Nem bánom amúgy, had illanjon csak, nagyon nagyon mű málna, engem bánt, és a mű dolgok közül nem mindennel van baj, de a málna nekem mű verzióban nagyon nem. Hát nem tudom, egy tini lánynak ajándéknak jó, de semmi más nem jut eszembe.Az döbbenet hogy van egy illat ami nem tetszik, de legalább meg lehet szabadulni tőle:D Jó, talán azért voltak rosszabb illatélményeim, de tényleg csak ez teszi oda a második csillagocskát, hogy annyira ne tűnjek gonosznak, de meh...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Nagyon kedvelem a gyümölcsös illatokat. Nekem nagyon tetszik ez a finom, kellemes, nem tolakodó, tisztaságot idéző, könnyed illat.
Az év bármely szakában viselhető (legalábbis nálam).
Az egyetlen sajnálatos dolog a a parfümmel kapcsolatban: a tartóssága.
Viszonylag hamar elillan a csodás aroma, így csak 4 pontot tudok adni ennek a kis aranyosnak. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Az év bármely szakában viselhető (legalábbis nálam).
Az egyetlen sajnálatos dolog a a parfümmel kapcsolatban: a tartóssága.