Lattafa

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: tzrn7u67, Módosítva: 2022. október 10.

Ár:   15 000 Ft

Fejjegyek: fahéj, szerecsendió, bergamott

Szívjegyek: praliné, datolya, tubarózsa, mahonial

Alapjegyek: vanília, tonkabab, mirha, benzoin, borostyánfa, akigala-fa

Lattafa Khamrah EDP 5/10ml fujos
Ár: 2000/3000 , Eladó: Tamasmatuz2022
Állapot: 5/10ml, Helyszín: Pitvaros, fizetés: Fizetés előre utalással, posta és foxpost is megoldható
Lattafa Khamrah EDP - By Kilian Angels's Share klón
Ár: 1500Ft / 2450Ft , Eladó: JoeyTaylor
Állapot: 5ml / 10ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Berettyóújfalu, fizetés: személyesen, posta, Packeta, Foxpost

zsaratnok

2023. január 25.

Sajnálatos, hogy ezt az illatot olyan sokan lehúzták itt, ugyanis egy kiváló ár-értek arányú parfümről van szó.

Először is a csomagolás számomra egy hatalmas WOW volt, szép, igényes doboza van, az üveg rettenetesen mutatós benne, dupla-tripla ilyen áru illatokat nem adnak ilyen csomagolásban, úgyhogy ilyen téren sokkal többet kaptam, mint amire számítottam.

Blind buy volt, így a második kellemes meglepetés maga az illat volt - a fragranticán és parfümboszorkánynál olvasottak teljesen jól lefedték a valóságot, a palack egy olyan illatot rejt, amitől összefolyik az ember szájában a nyál. Jól érezhető a nyitó illatban a fahéj és a szerecsendió, utána a datolya és praliné veszik át a főszerepet - rajtam az első 1-2 órában kifejezetten édeskésen fűszeres, karácsonyi likőrös illata van, a nap további részében pedig egy édes-balzsamos illat leng körül, amit ha nem is érzek folyamatosan, de időről-időre megcsapja az orromat az illat (a jó értelemben).

Rajtam a tartósság 8-10+ óra, bár a sillage közepes, maximum karnyújtásnyira érezhető. Összességében sokat nyúlok érte, nagyon jó hangulatot áraszt, olyan, mint egy sütemény vagy egy ölelés, és mások is szeretik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

eheiszki

2023. január 11.

Ajh többedik update...
Rajtam egyszerűen nem működik, alig fél óra után egy fahéjas hiperédes katyvasz lesz kis oudal, idegesítően tömény és egysíkú. Sajnálom..

Javaslom, mindenki vonatkoztasson el a Kilian hasonlatoktól. Maximum Apple Brandy vagy Angel's share JELLEGŰ illatról van szó. Többszöri használat után írom. Likőrös, sült almás, édes enyhén fűszeres, fahéjas téli illat. (Én érzek benne egy minimális oudot.)

Továbbra sem értem a hype-ot ami övezi, fragin 4,5 az értékelése. Legjobb esetben is olyan 3,9-4et tartanám reálisnak. Tartóssága mostmár bátran kimondhatom átlag Zara szint, rajtam 2 óra (se). Ruhán még tesztelem. Nagyon szép, finom aurát alkot, az illat maga kezdetben fűszeres majd sokat puhul (számomra talán túl sokat is). Édes, vaníliás fahéjas és kezdetben szerecsendiós majd sült almás karamellás datolyás illat. Csupa finomság ugye? Nos az üvegével ölni lehetne, de mivel újrafújkodós, aki gondolkozik a megvételén szerezzen meg 5-10 mls üvegcsét is magának. Bármennyire jó az illat Lattafától ilyen gyér tartósságot... Emiatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Ajh többedik update...

Verona5

Korcsoport: >54
2023. január 10.

Az ihlető illathoz nem volt még szerencsém, de ő nem is csinálta meg hozzá a kedvemet. Rajtam egyértelműen kocsmaszagú lett, sörös-alkoholos kipárolgást imitált a nyitányában és még jóval tovább is. Utána fűszeres, de viszonylag egysíkú, unalmas, enyhén fahéjas töményédes. Semmi süti, semmi karácsony - hol is van attól!
Sajnos eléggé csalódás, csakúgy, mint a Divain Kilian Black Phantom-ja, túl nagy hype és semmi valóság. Az én bőrömön legalábbis ők nem nyíltak ki.
A kivitele, az üvege és a csomagolás lenyűgöző, a súlyáról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 10.

A kivitele, az üvege és a csomagolás lenyűgöző, a súlyáról nem is beszélve.

Echooo

2023. január 9.

Végre visszahozta a Notino, meg is rendeltem. Mikor vettem itt decantet, akkor nem ez tetszett, hanem a másik, amit vettem. De mellettem volt az asztalon, és valahogy bemászott az agyamba :D Megnyugtató, kellemes, olyan... nem is tudom, békeillat. Alig várom, hogy megkapjam. Nem biztos, hogy mindig csak önállóan fogom viselni, valószínűleg rétegezve (pl. a Sultan Noirral). De önmagában is tetszik.
Na, ki is fogyott a Notin :DD Pedig kb. pár napja rendeltem, aznap jöhetett vissza, és most ismét out of stock. Nem lep meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

r3gina

2023. január 9.

Nagyon szeretem, télre nekem ez most nagyon hiányzott. Tömény, tartós, bár nem csíkhúzós. Élményét tekintve nekem betölti azt a teret, amit eddig a CH GG és egyéb erős női illatok foglaltak el, sőt, szerintem trónfosztás történt ezen a téren. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

JoeyTaylor

2022. november 29.

Ha egy szóban kellene összefoglalni: SÜTI :)
Nagyon finom, édes, meleg, téli illat. A minősége várton felüli. Tartóssága kiváló. (Aki a tartósságára panaszkodik, lehet hamar hozzászokik az orra és nem érzi egy idő után, vagy a bőr kémiája a probléma. Fragrantica-n a nagy többség azt mondja, hogy "örökké tartó", én is ezt tapasztaltam.)
Kedvenc amerikai parfümös youtuberem (GentScents) szerint vannak, akik jobban szeretik ezt, mint az Angel's Share-t.
Nem csoda, hogy most sehol nem lehet kapni, nagyon gyorsan felvásároltak belőle minden darabot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

Ha egy szóban kellene összefoglalni: SÜTI :)

Pati90

2022. november 28.

Ajándékba kaptam, nagyon különleges, tartós illat. Egy nagyon finom illatú, édes almáspitehez tudnám hasonlítani, nekem nagyon tetszik. ☺️☺️Ilyen illatú parfüm nem sok van a piacon. Ha reggel fujsz belőle kettőt, meg este is érezni fogod. 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

yolandi

2022. november 15.

Torpece ezúton is köszönöm a 10 ml-s verziót, mert így ki tudtam próbálni ezt is.

Nekem nincs köze az Angel's Sharehez, így nem dupeként fogok rá hivatkozni és a véleményem is ennek tudatában íródik.
Önmagában egy abszolút jól hordható karácsonyi illat, ugyanaz a vaníliás alap van benne mint a Dior Hypnotic Poison EDT-ben, így aki szereti a HP-t, de egy kis almás csavarra vágyik, annak bátran ajánlom.
Karácsonykor mindig előkerül nálam a HP, mostanra pont kifogytam belőle így 6 év alatt, ez a kis üvegcse tökéletes lesz a hasonló élmény pótlására.
Hideg csípős időben nagyon jól muzsikál, sokat hidratálom a bőrömet, így rajtam bőrön olyan 6-8 órán át pulzált, a ruhámon még 24 óra elteltével is rajta van az illat. Nem csíkhúzós, viszont finoman egybeolvad az ember alapillatával.
Nem lesz signiture illatom, hasonló jelleggel Tom Ford Tobacco Vanilla messzemenően jobb (az AS-nél is), viszont az ünnepi hangulathoz teljesen jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

zuzmano

2022. november 10.

Nagyon rég jártam itt. Ez az illat és az itteni vélemények azonban arra sarkalltak , hogy írjak pár sort.
Mostanában teljesen más illatok mozgattak meg mint ez a behemót üveges illat pralinéba ágyazott datolya likőr, vaníliás , fűszeres ágyon .
Régi énem viszont itt kiabált próbáld ki !! Ezek mind a te kedvenceid voltak 4-5 éve és jön a tél is .
Oké legyünk túl rajta .
Először is az üveg nekem gagyi a műanyag kupakkal . Szörnyű . Ahányszor kézbe veszem kiráz a hideg tőle .
Tartalom . Tömény édes krémes datolya vaníliás karamell pralinéban, és van egy nagyon pici likőr filing de ez csak rövid szakaszon van jelen .
Én teljesen külön illatként kezelem nem az AS alternatívát kerestem sőt . Akkor indult a kezem a megveszem gomb felé amikor több embertől hallottam hogy nem hasonlít.
Rajtam a Kilian illatok nem működnek . Az AS is inkább férfias rajtam . Szerintem csak az alapok hasonlóak . Tartósság ; Kilian erős egy fújás elég. Ebbe a whiskys pohárba pedig egy közepes Lattafa tartósságát teljesen optimálisan hozó illatot töltöttek. Rajtam ugyanaz az idő tartama mint bármelyik a cég által forgalmazott terméknek . 4-5 óra.
Nem érzek férfi hónalj szagot se a férjem rajtam ( szerencsére) . Huhhhh.
Amit érzek az likőrbe áztatott datolya vaníliás karamellás praliné ici pici fás leszáradásal a végén . A nagy őrület miatt azt gondoltam ez egy kicsit különlegesebb illat lesz . De nem, sajnos ez is egy átlagos édes semmiség . Itthonra kuckózásra viszont tökéletes .
Pici megjegyzés a sok édesség egybe olvasztása miatt érzik sokan a datolyát inkább kókusz illatnak . Nincs benne kókusz viszont van akin adhat ilyen érzetet . Ez elég érdekes aspektusa ennek az illatnak . Nem pontozom le mert azt gondolom több fokkal jobb mint az AS .
Egyértelműen női illat , Lattafa tartósságát hozza ( bőr és orr függő .Szerintem, gyorsan jöhet egy illat vakság a töménysége miatt . Érdemes másokat is megkérdezni érzik e még rajtunk ha mi már nem ) . 4. Nap próba több kérdés mi van rajtad után azt gondolom nem húzom le inkább fel . 4 csill neki . Picit egyedibbet, több fahéjat vártam volna több izgalmat a fűszeres tartalommal amit az összetevők ígérnek .
Ár érték rendben .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 10.

Oké legyünk túl rajta .
Nem érzek férfi hónalj szagot se a férjem rajtam ( szerencsére) . Huhhhh.
Ár érték rendben .

Torpece

2022. november 10.

Engem is beszippantott ez az illat hogy némi képzavarral kezdjem....Az eredeti Kilianhoz nem volt még szerencsém, pont azért kerestem alternatívát, mert aranyárban nem vagyok hajlandó kipróbálni. A legkönnyebben elérhető dupe-al kezdtem. Reménykedtem, hogy szerencsém lesz és nem fogok oudot érezni benne, mert a világból ki lehet kergetni vele. Nem jött össze sajnos. Masszív férfi hónaljszagba ágyazott fahéjas, rumos almás "illat". Rettenet a köbön! De mindez nem vette el a kedvem a kíváncsiskodástól további alternatívák keresésében. A Shobi és a Parfume Parlour által gyártott klónok mesés gourmand illatok, úgyhogy gyanítom az eredetihez azoknak van köze, a Lattafának ez meg egy nagy melléfogása lesz vagy egyszerűen arab verziója az Angel's Share-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 10.