Laura Biagiotti

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2016

Típus: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: pink grapefruit, mandarin, fekete ribiszke
Szívjegyek: jázmin, rózsa, bazsarózsa
Aljegyek: vanília, borostyán, tonka bab, pézsma

Laura Biagiotti Roma Passione EDT 100 ml, szinte tele
Ár: 8000 Ft + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 100 ml/ szinte tele, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Melani79

2018. október 30.

Barbitól kaptam itt mintàban. Ma is bekentem a kezem, kinn fúj a szél és ahogy kiléptem éreztem ahogy körülölelt az illat, nőies, érzéki és rajtam tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

tothszilvi75

2018. június 20.

Valamikor régen imádtam a Biagiotti illatokat. Roma, Laura, Venezia, mind megvolt. Nemrég egy Sotto Vocehoz is hozzájutottam. Ilyen ikonikus illatok után nem is értem, hogy merik ezt Biagiotti név alatt piacra bocsájtani. Full szintetikus semmitelen lötyi,egy régi borotvakrémre emlékeztet. Kifejezetten hátrány, hogy még tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

Yeticica

2018. február 27.

Az első gondolatom az volt, hogy ez egy nagyon retro illat. Visszaroppentem a 90-es evekbe! De nagyon finom, fuszeresen gyumolcsoseb retro. Jo kis hatosugarral, jo tartossaggal. Nekem a rozsa kicsit oregasszonyosabb benne a kelletenel, igy en ezt a mindennapokra nem tudnam magamon elkepzelni, de alkalmi illatnak igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

erzsebet0304

2017. május 16.

Szuper szépséges krémesen édesen fűszeres illat,szinte eggyé válik a bőrömmel.Szerintem ott van benne az anyaillat,csak ez sokkal puhább,lágyabb.Aki a Romát nem kedveli tegyen vele egy próbát,engem elvarázsolt.Lehet nyári estéken is kifogom próbálni.Tartóssága 5-6 óra .Örülök,hogy rátaláltam!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

illatvarázs*

2017. január 11.

Az anyaillathoz semmi köze. Bár a citrusos indítás némileg hasonlít, de ez mégis egy más illat. Gyümölcsös is, fűszeres is és picit édes . Az illatjegyei alapján nincs benne pacsuli, én mégis érzek az egész kompozíció mélyén egy pacsulis huncutságot, leheletnyi rózsával. A kezdeti friss gyümölcsösség egy idő után nem olyan hangsúlyos, teret nyer az édes-fűszeres oldala, és a végére ott az enyhe tonkás-púderes mélysége. (De senki ne egy fix púderes illatra gondoljon, csak olyan éppen hogy, fátyolszerűen.) Nagyon kíváncsi voltam az illatra, de nem gondoltam, hogy ennyire harmonikus, szép illat. A megszokott tetszetős Roma üvege, pirosban még csodásabb. Tartóssága is nagyon rendben van. 6-7 órát simán kibír. Az illat szerintem ősszel és enyhébb téli napokon szól igazán, de nagyon kíváncsi leszek, hogy egy langyos tavaszi és nyár esti napon mit produkál. A anya Roma-t nem tudja felülmúlni, attól ez sokkal egyszerűbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 11.

Bélabá

2016. december 20.

Roma Passione: nos a neve alapján azt gondolhatnánk, hogy a szenvedély, lángolás stb jut róla az ember lányának eszébe, amikor ezt az új Biagiotti illatot magára fújja... Erről az illatról minden eszembe jutott, csak a fenti érzelmek, hangulat nem. Az anyaillathoz semmi köze, azt ne is keressük benne. Véleményem szerint egy végtelenül egyszerű, szintetikus, nem túl bonyolult és túlgondolt illat. Rizikót sem vállalt vele túl sokat a cég, mert raktak bele egy kis gyümölcsöt, rózsát, grapefruitot,amik a hátukon cipelik a többieket. Leginkább egy 'édes kis semmiség'-ként tudnám aposztrofálni. Kár hogy a régi csodás illataik után már csak ennyire futja a Biagiotti cégnek. Tudtak ők ettől jobbat is és remélem fognak is egyszer újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 20.

Elie

2016. december 9.

Nagyon tartós illat, és kevés kell belőle. Először erős fűszeres-gyümölcsös, de aztán meglágyul, és szelíd elegáns illatfelhő vesz körül.A férjemnek nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.