Laura Mercier

Ár:   $46   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2017. október 30.

Ár:   $46
Kategória:   Ecsetek

Bronzosító ecset, melyet úgy terveztek, hogy egyenletesen vigye fel a terméket a sima, egyenletes hatás érdekében.

stiles

2017. december 30.

Nagyon szeretem, jó minôségû, puha, pont megfelelô méretû a bronzosításhoz. Egyenletesen viszi fel a bronzosítót, nem vesz fel túl sok terméket, lehet vele építeni. Én csak bronzosításra használom, de szerintem minden púder állagú termékhez jó. Az ára kicsit magas szerintem, én £38-ért vettem meg a House of Fraserben, szerintem a korrekt ár úgy 10 fonttal ez alatt lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.