Best of Beauty 2019

Lavanila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A Lavanila természetes dezodorok nem irritálják a bőrt, nem tartalmaznak alumínium- és kőolajszármazékokat, mégis hatékonyak az izzadásgátlásban. Öt verzióban kapható: Pure Vanilla, Vanilla Coconut, Vanilla Lavender, Vanilla Grapefruit, Vanilla Passion Fruit.

AthenA

2017. július 6.

Kedvenc deom lenne, ha csak egy ici-picit könnyebben beszerezhetó lenne.
Extra érzékeny bőröm van sajnos, ezen kívül csak egy másik deot tudok használni(Dermaflora Sensitive). Még az a szerencse hogy nem vagyok izzadós és/vagy ez a kettő elég hatékony.
Ha utatokba akad egy Lavanila dezodor mindenképp próbáljátok ki (és hozzatok nekem is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Kedvenc deom lenne, ha csak egy ici-picit könnyebben beszerezhetó lenne.

Carmenessque

2015. március 27.

Most már több verzió is kapható, nem csak a felsorolt öt, nekem pl. Vanilla Lemon van. Elégedett vagyok vele, mert nem szárítja a bőrömet, kellemesen krémes állaga, és nem hagy nyomot a fekete ruháimon sem. Az izzadásgátló hatása nem annyira erős, nekem még pont elég, de aki izzadékonyabb, annak biztosan kevés lesz. Egy rázósabb, rohangálós napon valószínűleg én sem ezt választom. Az illata kellemes, nem tolakodó és felkenés után elég hamar elillan vagy beszívódik. Az összetevői fantasztikusak, csupa ápoló, nyugtató és antioxidáns kivonat, ezek miatt tényleg megéri az árát. Ha könnyebben elérhető és olcsóbb lenne, biztosan újra is venném, mert nyugis napokra remek kiegészítő az alumíniumos dezodor mellé, de csodaszernek azért nem tartom, és nekem az Alverde golyós dezodora ugyanennyire bevált.
Nyáron azért még visszajövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Nyáron azért még visszajövök frissíteni.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.