Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2013. február 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Hatékony ápolás és finom illat.

Szilikonments.

Asselinh95

2017. november 13.

Egy ideje hasznàltam, de most abba kellett hagynom mert a fejbőröm tiszta seb lett tőle. Felhóltagosogott, utàna pedig száraz sebek lett belőle.
Nagyon fàj... Borzasztó csalódàs, hogy bio terméktől lesz ilyen baja az embernek. Pont azért vettem ezt mert nagyon érzékeny a bőröm. Most járhatok vele orvoshoz és vehetem rá a dràga krémeket hogy meggyógyuljon...
Nem ajànlom senkinek... Akkor sem hasznàlnám újra ha fizetnek érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Nem ajànlom senkinek... Akkor sem hasznàlnám újra ha fizetnek érte...

mihrek

2014. november 17.

Eddig még csak egyszer használtam, de tetszik, viszont még nem győzött meg teljesen, ugyanis előtte egy másik natúrkozmetikum samponját használtam, és ha azzal kéne összehasonlítanom, akkor ez marad alul...de önmagában nézve elég jó, és natúr samponhoz képest árban is elég jó, de leginkább tényleg a normál hajra, bár nekem hajlamos korpás lenni a hajam, főleg, ha sampont váltok, de most ez nem fordult elő, egyelőre egy 4-est adok neki :)

Update:
Jaaj, nagyon imádom! :)
Tavaly télen ez segített rendbe tenni a hajam...miután elmúlt a hajhullásom jött a tavasz, a jó idő, aztán a nyár, lecseréltem egy olcsóbb és kevésbé bio samponra...sajnos emiatt is, meg hogy megint itt az ősz, és a hideg, újra hullik a hajam, és kevésbé egészséges. De most megint ehhez a samponhoz nyúltam :) Eddig kétszer használtam, sajnálom, hogy ilyen drága, de nagyon jó a hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Update:
Jaaj, nagyon imádom! :)

mstindigo

2014. július 19.

Nagyon-nagyon kellemes sampon, fincsi friss almaillattal, legalábbis én semmi borszagot nem éreztem. :) Nagyon tetszik benne, hogy egyáltalán nem bántotta a szuperérzékeny fejbőrömet, és az, hogy natúr samponhoz képest jól habzik. Most a körömvirágosát próbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

strawberry_juice

2014. július 15.

A legtöbb natúrsamponhoz hasonlóan alig habzik. Szerintem olyan illatú mint az almabor. Egyszer használtam még, de egyenlőre semmi hűde lenyűgöző élményben nem volt részem. Megelőlegezek 4 csillagot. Ha elfogy az egész, jövök a további véleményekkel, de eddig úgy néz ki, hogy nem fogom újra venni, mert semmi extrát nem tapasztaltam, ára pedig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 15.

Rekissima

2013. június 27.

Nagyon jó kis sampon. Natúr, de ennek ellenére jól habzik és nagyon kellemes alma illata van. Normál hajra tökéletes, de szárazabb hajra már lehet, hogy kicsit kevés. Mivel itthon nem lehet kapni (én legalábbis még nem láttam), egy német webshopból rendeltem, az ára is elfogadható.
Összességében nekem nagyon bevált, ami picit negatívum, hogy csak 200 ml, és viszonylag gyorsan fogy. De mivel teljesen elégedett vagyok vele, 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Hidratálók: Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!